Logo Autopolis
Nové vozidlá

Kona Electric

Cena s DPH:
33 990,00 €

Popis

Budúcnosť, na ktorú nemusíte čakať.

Už je tu. Teraz. Elegantnejší a sofistikovanejší nový Hyundai Kona Electric má osviežený dizajn a najmodernejšie inteligentné technológie – a dojazd do 484 km na jedno nabitie batérie. A vďaka skráteniu dodacích lehôt v Európe štýlová elektrická mobilita nikdy nebola jednoduchšia.

Výbava

Čo je elektrický automobil?

Vozidlá s elektrickým pohonom ako Kona Electric nespaľujú palivo, a preto jazdia bez emisií. Pretože nemajú spojku a prevodovku, majú menšie náklady na údržbu. Akcelerácia z miesta je veľmi svižná a plynulá vďaka maximálnemu krútiacemu momentu 395 Nm, čo prispieva k dynamickej a vzrušujúcej jazde.

Športová jazdná dynamika. Pôsobivý dojazd.

Nikto nikdy nepovedal, že elektrická mobilita musí byť nudná: vychutnajte si športovú akceleráciu elektrického pohonu a dojazd do 484 km na jedno nabitie batérie.

Elektrizujúci nový dizajn.

Osviežený vonkajší dizajn upúta úhľadnými, aerodynamickými tvarmi, novými LED svetlami a športovými detailmi zvýrazňujúcimi jeho silnú DNA modelov SUV značky Hyundai.

Kokpit high-tech.

Kombinácia digitálnej prístrojovej dosky s uhlopriečkou 26 cm (10,25") a centrálneho dotykového displeja 26 cm (10,25") dodáva kokpitu vzhľad high-tech – a vám poskytuje optimálny prehľad a pohodlné ovládanie.

Zvýšená bezpečnosť.

S naším kompletom Hyundai SmartSense máte k dispozícii najmodernejšie asistenčné systémy pre ešte vyššiu bezpečnosť a komfort.

Najmodernejšia konektivita.

Bluelink® vám umožňuje ovládať vozidlo z vášho smartfónu alebo hlasom. Služby Hyundai LIVE Services poskytujú dopravné informácie v reálnom čase, informácie o parkoviskách a mnoho ďalších užitočných funkcií.


Vytlačené zo stránok:
https://www.autopolis.sk/nove-vozidla/nova-kona-electric