Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Živý prenos svetových premiér Hyundai v Ženeve

07.03.2017 Novinky HYUNDAI

Živý prenos dvoch svetových premiér Hyundai na ženevskom autosalóne

  • Prenos z tlačovej konferencie sa začína v utorok 7. marca 2017 o 08:10 SEČ
  • Live stream 
  • Highlightom autosalónu bude svetová premiéra modelu i30 Kombi novej generácie
  • Hyundai Motor predstaví svoj ďalší krok v priekopníckej technológii pohonu palivovým článkom

Spoločnosť Hyundai Motor bude naživo prenášať svoju tlačovú konferenciu na ženevskom autosalóne 2017, čím umožní širokému publiku vidieť všetky svoje nové modely a inovatívne technológie. Médiá, fanúšikovia a automobiloví nadšenci budú môcť tlačovú konferenciu sledovať v priamom prenose.

Highlightom autosalónu bude Hyundai i30 Kombi novej generácie. Nový člen rodiny i30 zachováva nadčasový dizajn päťdverového súrodenca a dodáva mu eleganciu a všestrannosť karosériou typu kombi. Úhľadný dizajn i30 Kombi nijako negatívne neovplyvňuje objem batožinového priestoru, ktorý patrí k najväčším v segmente.

Hyundai Motor predstaví aj svoju víziu budúcnosti technológie palivového článku v podobe novej štúdie.

Tlačová konferencia Hyundai Motor sa uskutoční v utorok 7. marca 2017 o 08:15 SEČ v expozícii Hyundai v Hale 1, stánok 1040 a živý prenos bude k dispozícii na internete.

Ako môžete sledovať živý prenos Hyundai Motor Europe zo ženevského autosalónu 2017:

•      Na sledovanie tlačovej konferencie Hyundai navštívte: www.hyundai.news/GIMS2017 alebo https://www.facebook.com/www.Hyundai.News/Hyundai Motor Europe
 V roku 2016 spoločnosť Hyundai Motor odovzdala zákazníkom 505.396 vozidiel v Európe – čo predstavuje nárast predaja o 7,5 % oproti roku 2015 – a obnovila 90 % svojho modelového programu, ktorý je teraz najmladší v Európe. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných, testovaných a vyrobených v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Predaj podporuje  rozsiahla infraštruktúra v Európe. Patria do nej aj dva výrobné závody – v Českej republike a Turecku, ktoré majú spolu kapacitu približne 600.000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 1.600 autorizovaných predajcov, ktorí majú vyše 2.100 prevádzok.
 Hyundai Motor poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.news.

Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @hyundainews

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Company, založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor, ktorá má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier, v roku 2016 celosvetovo predala 4,86 milióna vozidiel. S vyše 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík Hyundai ix35 Fuel Cell a modelom IONIQ, ktorý je prvým modelom na svete s troma rozličnými elektrifikovanými systémami pohonu.

Späť