Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Nový modelový rad: Hyundai i30 Fastback N

26.07.2018 Novinky HYUNDAI

Hyundai sa pripravuje na ďalší model N:
Nový i30 Fastback N

  • Hyundai pokračuje vo vývoji tretieho modelu vo vysoko výkonnej verzii N
  • Testovanie prototypov zahŕňa skúšky výkonnosti a spoľahlivosti v technickom centre spoločnosti Hyundai v Nürburgringu (HMETC)
  • Nový i30 Fastback N bude odhalený na konci roka 2018

24. júla 2018 – Hyundai Motor sa nachádza v poslednom štádiu vývoja ďalšieho modelu, ktorý sa pripojí k rozširujúcemu sa radu vysokovýkonných vozidiel nosiacich logo N: Nový i30 Fastback N.

Prototypové testovanie je teraz v plnom prúde vrátane rozsiahlych skúšok na rôznych povrchoch európskych ciest. Medzi skúšobnými miestami je aj známy okruh Nordschleife na nemeckom Nürburgringu, kde má Hyundai vlastné technické a testovacie centrum. Na testovanie výkonnosti a spoľahlivosti sa využíva nielen táto trať, ale aj verejné cesty v regióne, čo pomáha pri príprave tretieho modelu N – po i30 N vo verzii hatchback a Veloster N.

i30 Fastback, uvedený do predaja na konci roka 2017, je unikátnym automobilom – jediným päťdverovým kupé vo svojom segmente – ktorý rozširuje úspešný modelový rad i30. Nový model i30 Fastback N posunie toto vozidlo na ďalšiu úroveň. Bude stavať na sofistikovanom dizajne pôvodného modelu a skombinuje ho s charakteristickými tep-zvyšujúcimi prvkami svojho súrodenca s piatimi dverami i30 N.

Viac informácií o novom i30 Fastback N ohlásime neskôr v tomto roku.

_____________________ 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2017 celosvetovo predala 4,51 milióna vozidiel. S viac ako 110 000 zamestnancami na celom svete pokračuje Hyundai Motor v rozširovaní svojho modelového programu lokalizovanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Hyundai Motor Europe

V roku 2017 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 523 258 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,5 % oproti roku 2016. Takmer 85 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody – v Českej republike a Turecku, majú spolu výrobnú kapacitu 600 000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku