Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Nový model SUV Hyundai Kona

06.04.2017 Novinky HYUNDAI

Hyundai Motor rozširuje svoju ponuku SUV novým modelom Hyundai Kona

  • Nový model Kona rozširuje rodinu SUV značky Hyundai o jedinečné subkompaktné SUV
  • Je to dôležitý míľnik na ceste Hyundai Motor k dosiahnutiu cieľa stať sa vedúcou ázijskou automobilovou značkou v Európe do roku 2021
  • Meno Kona je odvodené od okresu Kona na veľkom ostrove Havaj, čím odráža vitálny imidž a osobitý životný štýl tohto regiónu

Spoločnosť Hyundai Motor oznámila meno svojho nového subkompaktného SUV: Hyundai Kona. Úplne nový model segmentu B-SUV bude štvrtým členom rodiny SUV značky Hyundai v Európe, ktorú doteraz tvorili modely Grand Santa Fe, Santa Fe a Tucson. Má progresívny dizajn, ktorý reflektuje životný štýl moderných zákazníkov.

Nový Hyundai Kona predstavuje dôležitý míľnik na ceste Hyundai Motor k dosiahnutiu cieľa stať sa vedúcou ázijskou automobilovou značkou v Európe do roku 2021 uvedením 30 nových modelov a derivátov. Nový Hyundai Kona je pravé SUV a buduje na renomé značky Hyundai v oblasti výroby automobilov kategórie SUV, z ktorých sa od uvedenia prvej generácie modelu Santa Fe v roku 2001 v Európe predalo vyše 1,4 milióna kusov.

Meno Kona je pokračovaním tradície Hyundai Motor v spôsobe pomenovávania SUV a je odvodené od okresu Kona na veľkom ostrove Havaj. Vitálny imidž tohto ostrova a charakteristický, uvoľnený životný štýl harmonizujú s dynamickým charakterom nového modelu SUV značky Hyundai.

Pravé gény SUV, progresívny dizajn a prvky vybavenia premium nového modelu ďalej posilňujú atraktivitu značky Hyundai a pomôžu jej osloviť nových zákazníkov.

Ďalšie podrobnosti o novom modeli Hyundai Kona budú zverejnené v blízkej budúcnosti. 


Hyundai KONA B-SUV

https://autozurnal.ta3.com/prvy-pohlad-na-maly-crossover-hyundai-nazov-ma-az-z-havajaHyundai Motor Europe
V roku 2016 spoločnosť Hyundai Motor odovzdala zákazníkom 505.396 vozidiel v Európe – čo predstavuje nárast predaja o 7,5 % oproti roku 2015 – a obnovila 90 % svojho modelového programu, ktorý je teraz najmladší v Európe. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných, testovaných a vyrobených v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Predaj podporuje  rozsiahla infraštruktúra v Európe. Patria do nej aj dva výrobné závody – v Českej republike a Turecku, ktoré majú spolu kapacitu približne 600.000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 1.600 autorizovaných predajcov, ktorí majú vyše 2.100 prevádzok. Hyundai Motor poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.news.

Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @hyundainews

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Company, založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor, ktorá má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier, v roku 2016 celosvetovo predala 4,86 milióna vozidiel. S vyše 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík Hyundai ix35 Fuel Cell a modelom IONIQ, ktorý je prvým modelom na svete s troma rozličnými elektrifikovanými systémami pohonu.

Späť

Galéria k článku