Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Nový Hyundai KONA: elegantný, ostrý a progresívny

28.04.2017 Novinky HYUNDAI

Nový Hyundai KONA: elegantný, ostrý a progresívny 

  • Nový model KONA má progresívny vzhľad inkorporujúci novú identitu dizajnu Hyundai 
  • Kaskádovitá maska chladiča a dizajn dvojitých reflektorov vytvárajú jedinečný charakter
  • Dôležitý míľnik na ceste Hyundai Motor k cieľu stať sa vedúcou ázijskou automobilovou značkou v Európe do roku 2021

Spoločnosť Hyundai Motor zverejnila ďalšie detaily o novom modeli KONA pred jeho svetovou premiérou v najbližších mesiacoch. KONA pokračuje v novej dizajnovej identite Hyundai, ktorej dodáva progresívny charakter na vytvorenie jedinečného vzhľadu v segmente subkompaktných SUV.

Predná časť karosérie modelu KONA je expresívna a energická. Nesie nový prvok rodinnej identity automobilov Hyundai – kaskádovitú masku chladiča. Inovatívne členenie dvojitých predných reflektorov umocňuje vizuálny dojem dennými svetlami z LED, umiestnenými nad prednými reflektormi z LED. Dva horizontálne oddelené svetelné systémy dodávajú prednej časti karosérie suverénny a progresívny vzhľad úzkymi a ostrými tvarmi. Výrazný dizajn prednej a zadnej časti karosérie zvýrazňuje široký rozchod kolies a robustný dizajn karosérie s výraznými objemami.

Nový Hyundai KONA poskytuje zákazníkom nefalšovaný zážitok SUV. Zvýšená poloha sedadiel nad cestou zabezpečuje optimálny výhľad vodiča a zvyšuje komfort pri ovládaní vozidla. Na želanie dodávaný pohon všetkých kolies zlepšuje jazdné vlastnosti na nespevnenom povrchu a v zlých poveternostných podmienkach.

Uvedenie modelu KONA na trh predstavuje ďalší krok na ceste Hyundai Motor Europe k cieľu stať sa vedúcou ázijskou automobilovou značkou v Európe do roku 2021 uvedením 30 nových modelov a derivátov. S vyše 1,4 milióna predaných automobilov kategórie SUV od uvedenia prvej generácie modelu Santa Fe v roku 2001, si Hyundai vybudoval vysoké renomé v tejto oblasti. KONA bude štvrtým pravým SUV v modelovom programe Hyundai v Európe.

Ďalšie podrobnosti o novom modeli Hyundai KONA budú zverejnené v blízkej budúcnosti pred oficiálnou premiérou v lete tohto roka.


 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2014 celosvetovo predala 4,96 milióna vozidiel. S takmer 100 000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a o jej produktoch sú k dispozícii na: http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com

Hyundai Motor Europe

V roku 2014 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 424 467 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 1 % oproti roku 2013. Takmer 95 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v Európe bolo vyrobených v dvoch lokálnych závodoch v Česku a v Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500 000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 30 európskych štátoch v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Hyundai poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a o jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

 

Späť

Galéria k článku