Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Miss Drive 2019 získala Púchovčanka Tereza Turzová

30.04.2019 Novinky HYUNDAI

Titul Hyundai Miss Drive 2019 získala Púchovčanka Tereza Turzová

Prezident Hyundai Slovensko Alex Kim a Tereza Turzová, víťazka kategórie Hyundai Miss Drive 2019 


Hyundai má svoju novú Miss Drive pre rok 2019. V online hlasovaní verejnosť najviac zaujala najmladšia finalistka súťaže Miss Slovensko, len 18-ročná Tereza Turzová z Púchova.

Titul pre najmladšiu finalistku

Hyundai Slovensko je dlhoročným partnerom prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko. Od roku 2018 v spolupráci s organizátormi udeľuje na základe hlasovania verejnosti špeciálny titul Hyundai Miss Drive. Kým v roku 2018 hlasujúcich najviac zaujala Radka Grendová z Revúcej, tohto roku anketu ovládla najmladšia súťažiaca aktuálneho ročníka súťaže krásy, len 18-ročná Tereza Turzová z Púchova. Tereza však zaujala nielen hlasujúcich v ankete Hyundai, pretože okrem titulu Hyundai Miss Drive sa môže pochváliť aj titulmi Miss Press a Eva Miss Sympatia.  

Auto jej uľahčí cestovanie do školy

Finalistky súťaže Miss Slovensko 2019 dostali od Hyundai na prvý pohľad jednoduchú, ale o to náročnejšiu úlohu. V 20-sekundovom videu mali hlasujúcu verejnosť presvedčiť o tom, prečo by sa práve ony mali stať držiteľkou titulu Hyundai Miss Drive 2019.

Najviac priaznivcov získala v hlasovaní Púchovčanka Tereza Turzová, 18-ročná študentka gymnázia v Bytči. Vo svojej videovizitke prezradila, že titul Hyundai Miss Drive by jej uľahčil jej každodenný študentský život, keďže denne cestuje do školy vyše 35 kilometrov a na verejnú dopravu sa podľa nej nedá vždy spoľahnúť.

Automobil, ktorý čerstvá držiteľka titulu Hyundai Miss Drive 2019 získa na celý mesiac od spoločnosti Hyundai, jej cestovanie urýchli a zjednoduší. A svoje vodičské skúsenosti môže navyše zdokonaliť a preveriť aj v škole bezpečnej jazdy, ktorú od Hyundai tiež získala.  

Do hlasovania o titul Hyundai Miss Drive 2019, ktoré prebiehalo v období od 3.4. do 24.4.2019 na webe www.missdrive.sk, sa zapojilo vyše 2 600 hlasujúcich. Jeden z vyžrebovaných hlasujúcich získa od Hyundai Slovensko automobil i30 Fastback na celý týždeň s plnou nádržou.

_________________________

Hyundai Motor Slovakia

Hyundai Motor Czech, s.r.o., organizačná zložka Slovakia (ďalej len „Hyundai Slovensko“), je autorizovaným importérom značky Hyundai na Slovensku. V roku 2018 odovzdal zákazníkom v spolupráci so sieťou autorizovaných predajcov 7.621 osobných automobilov, čo predstavuje nárast o 6% v porovnaní s rokom 2017. Hyundai sa tak stal 3. najpredávanejšou značkou osobných áut na Slovensku s trhovým podielom 7,8%.  

Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Slovensko, jej produktoch a službách sú k dispozícii na www.hyundai.sk. Sledujte Hyundai Slovensko na Facebooku @HyundaiSlovensko a Instagrame @HyundaiSlovensko.

Hyundai Motor Europe

V roku 2018 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 543.292 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,9% oproti roku 2017. Takmer 75 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 41 európskych štátoch v sieti 3.000 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Hyundai Motor Co.

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2018 celosvetovo predala vyše 4,5 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Späť

Galéria k článku