Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Miss Drive 2018

28.03.2018 Novinky HYUNDAI

Hyundai vyhlásil súťaž o prvú Miss Drive

  • Hyundai Slovensko je generálnym partnerom súťaže krásy Miss Slovensko 2018
  • Nová Miss Slovensko získa štýlové SUV Hyundai Kona
  • Hyundai vyhlásil verejné hlasovanie o historicky prvú Miss Drive
  • Videá z netradičného sústredenia a hlasovanie o Miss Drive nájdete na www.missdrive.sk

Hyundai hľadá Miss Drive

Hyundai Motor Slovakia je dlhoročným generálnym partnerom prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko a inak tomu nie je ani tento rok. Víťazka aktuálneho ročníka súťaže a nová Miss Slovensko pre rok 2018 vyhrá štýlové SUV Kona, ktoré sa svojím výrazným dizajnom, bohatou paletou farebných kombinácií a praktickými rozmermi auta segmentu SUV-B dokonale hodí k najkrajšej Slovenke roku 2018.

Novinkou aktuálneho ročníka súťaže je, že Hyundai ako generálny partner Miss Slovensko vyhlásil novú kategóriu Miss Drive. O víťazke rozhodne online hlasovanie verejnosti.

„Ako dlhoročný generálny partner súťaže Miss Slovensko sme sa rozhodli, že aktuálny ročník súťaže ozvláštnime vyhlásením špeciálnej kategórie Miss Drive. Veríme, že aj vďaka tejto ankete ukážeme Slovensku, že finalistky Miss Slovensko sú nielen krásne, inteligentné a šarmantné, ale že im nie je cudzí ani svet automobilizmu,“ hovorí Marek Kopča, marketingový a PR manažér značky Hyundai na Slovensku.

 

Netradičné sústredenie s nadupaným i30 N

Finalistky Miss Slovensko 2018 zažili sústredenie, na ktoré tak skoro nezabudnú. Hyundai si pre ne pripravil netradičné prekvapenie s poriadnou dávkou adrenalínu - ,,Testovacie jazdy“ na pretekárskej dráhe, ktoré preverili znalosti dievčat o autách. A to preto, aby ukázali svojim fanúšikom, či sú hodné titulu Miss Drive.

Každá z jedenástich krásnych finalistiek absolvovala divokú jazdu v športovom modeli Hyundai i30N Performance s výkonom 275 koní. Počas nej mala za úlohu zodpovedať 7 otázok z oblasti automobilového sveta. Úlohy skúšajúceho sa zhostil známy tanečník a ambasádor značky Hyundai Laci Strike. Ten však dievčatám nič nedaroval, pretože na každú odpoveď im vyčlenil iba 7 sekúnd.

 

Hlasovanie o Miss Drive spustené

Aktivita priniesla množstvo adrenalínových aj zábavných momentov. Všetky jazdy s finalistkami spoločne s ich motoristickými profilmi nájdete na stránke www.missdrive.sk. Tu môže verejnosť hlasovať za svoju favoritku, ktorá bude počas finálového večera Miss Slovensko 28. apríla 2018 v priamom televíznom prenose ocenená historicky prvým titulom Miss Drive. Motiváciou pre hlasujúcich je aj možnosť získať SUV Hyundai Kona na celý týždeň. Viac na www.missdrive.sk. 


 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2017 celosvetovo predala 4,51 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Hyundai Motor Europe

V roku 2017 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 523.258 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,5% oproti roku 2016. Takmer 85 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku