Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky FORD ~ Jazdené vozidlá v Autopolise získali prvé miesto v bratislavskom kraji

Získali sme prvé miesto medzi autorizovanými predajcami jazdených vozidiel v Bratislavskom kraji

autopolis_jazdene_vozidla

(Na fotografii sa nachádzajú naši predajcovia jazdených vozidiel, ktorým patrí veľká vďaka. Zľava doprava: Michal Szabó, Nancy Šťastná, Matej Klačko, Patrik Eliáš.)

Vyhrali sme prvé miesto a sme jednotkou v Bratislavskom kraji! V tohtoročnej ankete o najlepší autobazár roka 2019 na Slovensku sa nám podarilo získať prvé miesto.

Stali sme sa tak najlepším autorizovaným predajcom jazdených vozidiel v Bratislavskom kraji.

autopolis_jazdene_vozidla_certifikat

Populárna anketa o najlepší autobazár roka 2019 na Slovensku je už ukončená. O výsledkoch ankety rozhodlo až 15 212 hlasov motoristov, ktorí ohodnotili 994 autobazárov a autorizovaných predajcov automobilov.

Hlasujúci motoristi hodnotili predajcov na základe ponuky áut, poskytujúcich služieb či celkovej komunikácie predajcov. Hodnotilo sa pomocou bodov v jednotlivých kategóriach: veľkosť ponuky, komunikácia, proces kúpy auta a doplnkové služby.

Anketu organizoval najväčší online portál s jazdenými vozidlami Autobazar.EU, v spolupráci s Autobazar.SK a Autovia.sk a samotné hlasovanie prebiehalo od 23. septembra do 20. decembra 2019.

Prečítajte si viac tu.

autopolis_jazdene_vozidla

Prvé miesto v ankete si veľmi vážime a zároveň berieme ako zodpovednosť, aby sme si našu kvalitu služieb nie len udržali, ale ju aj zlepšovali. Pokiaľ sa chcete presvedčiť, prečo sme získali prvé miesto, tak nás príďte navštíviť na našu pobočku Panónska, kde Vás veľmi radi obslúžime.

Ponúkame predaj aj výkup jazdených áut všetkých značiek, vrátane firemných vozidiel. Pokiaľ by ste mali záujem o kúpu nového auta, u nás môžete jednoducho vymeniť svoje staré auto za nové!

autopolis_jazdene_vozidla

Späť