Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai zverejnil cenník nového Tucsonu

15.06.2018 Novinky HYUNDAI

Hyundai zverejnil cenník nového Tucsonu. Začína na cene 18 990 EUR

Nový Hyundai Tucson, najpredávanejší model segmentu SUV-C v roku 2017 na Slovensku, prináša celý rad noviniek:

  • Prepracovaný dizajn karosérie, predných reflektorov a zadných skupinových svetiel
  • Predné Full-LED svetlomety s automatickým prepínaním diaľkových svetiel
  • Vylepšený interiér s dôrazom na kvalitu materiálov a dielenského spracovania
  • Najmodernejšie bezpečnostné prvky chrániace posádku auta, vrátane adaptívneho tempomatu
  • Prémiový audiosystém KRELL, rádio so 7-palcovým farebným LCD a bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu
  • Služby Apple Car Play a Android Auto
  • 360-stupňový systém monitorovania okolia vozidla 4 kamerami
  • Nové úsporné motory spĺňajúce emisnú normu Euro 6c
  • Nová osemstupňová automatická prevodovka s hydrodynamickým meničom.

 

Moderný dizajn, väčšie pohodlie

Najpredávanejšie SUV značky Hyundai prichádza s celým radom noviniek, ktoré jeho používanie spravia ešte pohodlnejším, úspornejším a bezpečnejším. Karoséria Tucsonu dostala novú prednú masku, špičkové reflektory osadené modernou LED technikou a funkciou automatického prepínania diaľkových svetiel. V zadnej časti sa nachádza vylepšená grafika skupinových svetiel, ktoré spolu s novým difúzorom pod nárazníkom podčiarkujú športovo elegantný dizajn modelu Hyundai Tucson.

Veľký dôraz kladie Hyundai aj na priestor pre posádku. Cieľom je, aby sa ľudia v Tucsone cítili ešte komfortnejšie a bezpečnejšie. Nové sú mäkčené a na dotyk príjemné materiály, od výbavy Style je vrchná časť palubnej dosky potiahnutá kožou. Nové sú, samozrejme, aj čalúnenia interiéru a sedadiel. 

Široká paleta motorizácií

Hyundai veľmi citlivo sleduje požiadavky svojich zákazníkov a tak nový Tucson prichádza aj so zaujímavými novinkami v oblasti pohonu. Na výber sú dva benzínové agregáty. Základ ponuky tvorí osvedčený benzínový štvorvalec 1.6 GDi (97 kW/132 k). Ak chcú klienti viac výkonu a súčasne aj osvedčený pohon 4x4, Tucson ponúka aj preplňovaný štvorvalec 1.6 T-GDi (130 kW/177 k). Tento motor je k dispozícii nielen so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, ale aj s obľúbenou sedemstupňovou automatickou prevodovkou 7DCT.

Záujemcovia o dieselový motor majú na výber z dvoch výkonových alternatív motora 1,6 CRDi - 85 kW/115 k, respektíve 100 kW/136 k. Výkonnejší z nich je k dispozícii aj s pohonom 4x4 a sedemstupňovou automatickou prevodovkou 7DCT. Vrcholom ponuky dieselových agregátov, a to nielen čo do výkonu, je špičkový dvojliter CRDi s maximálnym výkonom 136 kW (186 k). K motoru 2,0 CRDi je možné objednať aj novú osemstupňovú automatickú prevodovku s hydrodynamickým meničom.

Bezpečnosť na prvom mieste

Nové technológie prinesú cestujúcim väčší komfort, pôžitok z jazdy a tiež výrazne vyššiu aktívnu a pasívnu bezpečnosť. Pri parkovaní v stiesnených priestoroch vodič ocení monitorovanie okolia vozidla prostredníctvom štyroch kamier, ktoré sledujú celé okolie vozidla. Počas jazdy príde vhod adaptívny tempomat s funkciou auto stop a štart, či systém sledovania únavy vodiča. K pohode na dlhých cestách v novom Hyundai Tucson zasa prispejú multimediálny systém so 7" farebným LCD s RDS a službami Apple Car Play a Android Auto, bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu, prémiový audio systém KRELL so zosilňovačom (8x45W) a napájací USB port pre cestujúcich na zadných sedadlách.

K novému Hyundai Tucson poskytuje automobilka záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Nový Hyundai Tucson sa dostane na Slovensku do predaja v druhej polovici júna a štartuje s cenovkou 18 990 €.
Kompletný cenník TU


___________________________ 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2017 celosvetovo predala 4,51 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Hyundai Motor Europe

V roku 2017 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 523.258 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,5% oproti roku 2016. Takmer 85 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

 

Späť

Galéria k článku