Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai víťaz Auto Bild Quality 2016

19.12.2016 Novinky HYUNDAI

Hyundai zvíťazil v Auto Bild Quality Report 2016

  • Značka Hyundai sa umiestnila ako prvá po tretí raz po rokoch 2010 a 2011
  • Vynikajúce výsledky v dlhodobých testoch zabezpečili veľmi vysoké hodnotenie
  • Hyundai i30 druhej generácie vyhodnotený ako najlepšie vozidlo v dlhodobom teste
  • Auto Bild Quality Report hodnotí údaje 20 automobilových značiek v Nemecku

Prvé miesto po tretí raz v priebehu siedmich rokov: značka Hyundai Motor obsadila prvé miesto v Auto Bild Quality Report 2016 a získala jedno z najviac uznávaných ocenení v automobilovom priemysle. Po špičkových umiestneniach v rokoch 2010 a 2011 sa značka Hyundai opäť raz presadila voči svojim konkurentom v Nemecku. Hĺbkové hodnotenie kvality a spoľahlivosti, vrátane hodnotenia spokojnosti zákazníkov a extenzívneho testovania robí najpredávanejší nemecký automobilový magazín Auto Bild každoročne.

Celkový výsledok značky Hyundai je mimoriadne pozitívny. Značka získala celkové skóre 2,14 na päťznámkovej stupnici. „To bol úspešný výkon. Hyundai si dobre vedie,“ znel verdikt redakčného tímu. Značka Hyundai sa umiestnila na prvom mieste tretí raz za sedem rokov, čím sa posunula o dve miesta dopredu z tretieho miesta dosiahnutého v minulom roku. Na redaktorov magazínu Auto Bild zvlášť zapôsobili výsledky dlhodobých testov modelov Hyundai. Napríklad Hyundai i30 absolvoval dlhodobý test na 100.000 so známkou "1", čím sa stal najlepším automobilom podrobeným dlhodobému testu Auto Bild v histórii. Pri hodnotení priebežných výsledkov aktuálne prebiehajúcich dlhodobých testov sa ukázalo, že Hyundai i30 nie je výnimkou. Auto Bild komentuje: „Hyundai môže byť hrdý na zlepšenia kvality, dosiahnuté v uplynulých rokoch. Faktor bezproblémovosti aktuálne podporujú aj modely i10 a Tucson, ktoré sú populárnymi flotilovými vozidlami a ktoré absolvovali 30.000 kilometrov bez akéhokoľvek náznaku poruchy.“

„Kvalita je kľúčovým prvkom v stratégii značky Hyundai a vyjadruje ju naša jedinečná záruka 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Prvé miesto v Auto Bild Quality Report je presvedčivým potvrdením skúseností a technologickej kompetencie značky Hyundai a zvýrazňuje našu ambíciu stať sa ázijskou značkou číslo 1 v Európe do roku 2020,“ povedal Thomas Schmid, prevádzkový riaditeľ Hyundai Motor Europe.

Auto Bild hodnotí dlhodobú kvalitu a spoľahlivosť popredných automobilových značiek vo svojom Quality Report od roku 2001. Jedným z hlavných prvkov je pri tom spokojnosť zákazníkov so svojimi vozidlami. Magazín hodnotí všetky zvolávacie a rektifikačné servisné akcie, ktoré sa uskutočnili počas roka, ako aj výsledky povinných technických prehliadok vozidiel, zverejnených sieťou technických skúšobní (TÜV). Do celkového hodnotenia sa zahŕňajú aj výsledky dlhodobého redakčného testu na 100.000 kilometrov a výsledky testov autorizovaných servisov, ktoré realizuje Auto Bild. Ďalším zdrojom informácií sú sťažnosti čitateľov, ktoré indikujú stupeň spokojnosti zákazníkov a slúžia ako signalizácia opakujúcich sa porúch. Spokojnosť zákazníkov bola vyhodnotená na základe analýzy agentúry pre prieskum verejnej mienky Forsa na vzorke 8.575 majiteľov automobilov. Okrem toho Auto Bild pri hodnotení zohľadňuje aj dĺžku a rozsah záruk, poskytovaných výrobcom na nové vozidlá.

Autobild.pdf


Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2014 celosvetovo predala 4,96 milióna vozidiel. S takmer 100 000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a o jej produktoch sú k dispozícii na: http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com

Hyundai Motor Europe

V roku 2014 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 424 467 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 1 % oproti roku 2013. Takmer 95 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v Európe bolo vyrobených v dvoch lokálnych závodoch v Česku a v Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500 000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 30 európskych štátoch, v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Hyundai poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a o jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku