Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai Tucson pre Miss Slovensko 2016

17.05.2016 Novinky HYUNDAI
  • Kristína Činčurová vychutnáva prvé kilometre bez vodičského preukazu
  • Tucson je jedným z lídrov v segmente SUV a bestsellerom značky Hyundai

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová si prvé kilometre na novom Hyundai Tucson užíva bez vodičského preukazu. Nie, nemusíte hneď volať políciu, všetko je v poriadku. Kristína ešte nestihla ukončiť všetky skúšky v autoškole a šoféra jej zatiaľ robí jej otec. Keďže Tucson je aktuálne jedným z najlepšie predávaných SUV, nová MISS si jazdu veľmi pochvaľuje a už sa nemôže dočkať, kedy si prvý raz sama sadne za volant. Kľúčiky od jej nového miláčika odovzdal Kristíne prezident spoločnosti Hyundai Motor Slovakia Josef Jung.

„Vyhrať súťaž Miss Slovensko 2016 je môj splnený sen. Dostala som množstvo cien, ale úplne najväčšiu radosť mám práve z krásneho auta Hyundai Tucson. Stále nemôžem uveriť, že je naozaj moje. Je to úplne dokonalé rodinné auto, takže mi bude určite slúžiť dlhé roky. Keďže ešte nemám vodičský preukaz, otec sa podujal, že ma v ňom bude všade voziť. Obávam sa, že mi ho potom ani nebude chcieť vrátiť, ale má smolu, lebo do autoškoly som sa už prihlásila,“ povedala po prvých kilometroch nadšená Kristína Činčurová.

Medzi prvých gratulantov novej Miss patril aj Josef Jung. „Želám vám úspešné zvládnutie skúšok v autoškole a potom veľa šťastných kilometrov a hlavne bezpečnú jazdu. Hyundai Tucson je naším aktuálnym bestsellerom v segmente SUV a verím, že rovnako ako tisícky jeho spokojných majiteľov aj vy oceníte výrazný dizajn a inovatívne technológie tohto modelu,“ povedal.


Hyundai Motor Europe

V roku 2015 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 470 130 automobilov v Európe, čo predstavuje nárast predaja o 10,9 % oproti roku 2014 – a obmenila 80 % svojho modelového programu, ktorý je teraz najmladší v Európe. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných, testovaných a vyrobených v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Predaj podporuje rozsiahla infraštruktúra v Európe. Patria do nej aj dva výrobné závody – v Česku a v Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500 000 vozidiel ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Hyundai Motor poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a o jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.news. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku