Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ HYUNDAI Tucson je napredávanejším SUV

18.11.2016 Novinky HYUNDAI

?Hyundai rástol o 13 %, Tucson je napredávanejším SUV

  • Tretie miesto na trhu so 625 predanými vozidlami
  • Tucson s 216 predanými vozidlami sa stal lídrom medzi SUV
  • ix20 patrí prvá priečka medzi MPV-B

Automobilka Hyundai na Slovensku v októbri predala 625 vozidiel a pripísala si tak viaceré úspechy. Medziročne zaznamenala nárast predaja o 13 % a patrí jej skvelá bronzová priečka. Hyundai Tucson láme rekordy aj naďalej a s počtom 216 predaných vozidiel za minulý mesiac sa stal nielen lídrom vo svojom segmente, ale aj najžiadanejším SUV vo všetkých kategóriách. Ďalšie prvenstvo si pripísal model ix20, ktorý sa s 32 predanými vozidlami stal lídrom medzi MPV-B na slovenskom automobilovom trhu.

„Skvelá ponuka limitovaných edícií i20 a i30 Yes pritiahla v októbri množstvo nových zákazníkov, ktorým ďakujeme za ich dôveru. Excelentný Tucson dosiahol rekordný predaj a právom mu patrí prvé miesto medzi SUV. S nedávno uvedeným modelom IONIQ a s pripravovaným spustením predaja i30 tretej generácie v januári 2017 ponúkneme zákazníkom opäť špičkové produkty s jedinečnou zárukou 5 rokov bez akéhokoľvek obmedzenia počtu najazdených kilometrov,“ povedal obchodný riaditeľ značky Hyundai Jaroslav Krajčír.

Tradične výborne sa okrem modelu Hyundai Tucson a ix20 darilo aj Hyundaiu i20, ktorý sa so 123 vozidlami stal druhým najpredávanejším automobilom B-segmentu. Dobrými výsledkami potvrdil pozíciu medzi lídrami C-segmentu aj Hyundai i30, keď si ho domov odviezlo 192 spokojných motoristov. Záujem neutícha ani o ostatné modely a napríklad Hyundai i40 má 25 nových majiteľov. Ďalej sa v poradí umiestnili Hyundai Santa Fe s 20, Elantra s 9 a i10 s 5 predanými vozidlami.Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2014 celosvetovo predala 4,96 milióna vozidiel. S takmer 100 000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovanísvojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a o jej produktoch sú k dispozícii na: http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com

Hyundai Motor Europe

V roku 2014 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 424 467 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 1 % oproti roku 2013. Takmer 95 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v Európe bolo vyrobených v dvoch lokálnych závodoch v Česku a v Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500 000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 30 európskych štátoch, v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Hyundai poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a o jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku