Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai predstaví na autosalóne v Nitre i30 N Line aj vodíkové NEXO

09.10.2018 Novinky HYUNDAI

Hyundai predstaví na autosalóne v Nitre i30 N Line aj vodíkové NEXO

Už vo štvrtok 11.10.2018 sa otvoria brány nitrianskeho autosalónu. Hyundai vystavuje svoje vozidla v samostatnej hale B. Slovenskú výstavnú premieru budú mať v Nitre hneď dva modely – i30 N Line, ktorý sa po prvý raz oficiálne predstavil na prebiehajúcom autosalóne v Paríži, a po prvýkrát na Slovensku budú mať návštevníci možnosť vidieť aj vodíkove NEXO. Súčasťou prezentácie Hyundai pre návštevníkov je aj možnosť vyskúšať si väčšnu z vystavených vozidiel na testovacích jazdách.


  • Hyundai na nitriansky autosalón (11.-14. október 2018) privezie hneď niekoľko slovenských výstavných premiér 
  • V samostatnej hale B sa premiérovo predstavia i30 N Line a vodíkové NEXO
  • Súčasťou expozície sú aj modely i20, i30, elektrická Kona a kompletný SUV rad Kona, Tucson a Santa Fe
  • Hyundai návštevníkom autosalónu ponúka aj možnosť skúšobných jázd na väčšine z vystavených vozidiel

Už po 25. raz sa tento rok otvoria brány výstaviska Agrokomplexu, aby privítali návštevníkov nitrianskeho autosalónu. A Hyundai na ňom nebude chýbať. Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú v dňoch 11. až 14. októbra navštíviť Autosalón Autoshow Nitra 2018, slovenský importér značky Hyundai prichystal niekoľko výnimočných prekvapení.

Hyundai má svoj stánok - tak ako po minulé roky - rozložený v samostatnej hale B. V nej návštevníci nájdu všetky najaktuálnejšie novinky, ktoré sú na slovenskom trhu k dispozícii. A ešte niečo navyše.

Expozícia stánku Hyundai je rozdelená do štyroch zón. Prvú tvoria modely i30, ktoré sú najpredávanejšími vozidlami značky Hyundai na Slovensku. Nebude chýbať obľúbené kombi, štýlový Fastback ani ostré i30 N Performance. Slovenskú výstavnú premiéru len pár dní po tej svetovej v Paríži bude mať nový i30 N Line, ktorý kombinuje príjemné jazdné vlastnosti klasickej i30-ky a výrazné dizajnové prvky emóciami nabitého i30 N.   

Ďalšia zóna expozície je venovaná modelovej rade i20. Ľudia sa budú môcť po prvý raz zoznámiť s vynovenou i20-tkou aj s jej akčnejšou verziou i20 Active. Túto silnú dvojicu dopĺňa stále obľúbený model ix20.

Tretia zóna je vyhradená pre vlajkové lode značky Hyundai z kategórie SUV. Po prvýkrát sa bok po boku predstaví kompletná trojica SUV modelov Hyundai - extravagantná Kona, vynovený Tucson a úplne nové Santa Fe, ktoré sa do slovenských predajní dostáva práve v týchto dňoch.

Posledná zóna expozície Hyundai v hale B je venovaná najmodernejším vozidlám s ekologickým pohonom. Návštevníci autosalónu tu nájdu známy Ioniq, dlhoočakávanú Konu electric a v absolútnej slovenskej premiére sa predstaví futuristický, ale už sériovo vyrábaný model NEXO, ktorý je poháňaný vodíkovými palivovými článkami.

Okrem lákadiel v podobe vystavených áut prináša Hyundai možnosť mnohé z vystavených modelov vyskúšať na vlastnej koži. Pred hlavným vstupom na výstavisko má základňu Test drive tím, ktorý sa postará o príjemnú skúšobnú jazdu a zároveň sa hosťom za jej absolvovanie poďakuje milým darčekom. Bonusom je, že účastníci Autosalónu Autoshow Nitra budú zaradení do žrebovania o nový Hyundai i20 v krásnej pastelovej farbe Tomato Red.

Hyundai Slovensko otvorí svoju prítomnosť na autosalóne tlačovou konferenciou, ktorá sa koná vo štvrtok 11.10. o 10:30 v hale B.

______________________ 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2017 celosvetovo predala 4,51 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Hyundai Motor Europe

V roku 2017 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 523.258 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,5% oproti roku 2016. Takmer 85 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.


Späť