Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai poskytuje bezplatnú aktualizáciu máp Lifetime MapCare

09.06.2016 Novinky HYUNDAI


Vedieť kam ísť!

  • Nová služba Lifetime MapCareTM* udržiava mapy pre navigáciu a softvér na aktuálnej úrovni
  • Pre nové a jazdené automobily Hyundai od roku 2010 bezplatne
  • Najlepšia služba aktualizácií v rámci automobilového priemyslu poskytuje zákazníkom hodnotu prekonávajúcu ich očakávania

Spoločnosť Hyundai Motor Europe GmbH zaviedla svoj nový program Lifetime MapCareTM*, ktorý zahŕňa každoročnú bezplatnú aktualizáciu máp a softvéru pre všetky automobily Hyundai s integrovaným navigačným systémom, vyrobené od roku 2010. Aktualizácia je pre zákazníkov úplne bezproblémová, pretože ju môže urobiť autorizovaný servis Hyundai počas každoročnej servisnej prehliadky. ProgramLifetime MapCare ™* predstavuje jedinečnú službu zákazníkom pre majiteľov nových a jazdených automobilov Hyundai, rozsiahlejšiu ako porovnateľné ponuky iných automobilových výrobcov. Táto iniciatíva je ďalším krokom v úsilí Hyundai Motor Europe poskytovať zákazníkom produkty a služby prekonávajúce ich očakávania.

Komplexný program Lifetime MapCareTM* pripravený spolu so spoločnosťou HERE (predtým Navteq, resp. Nokia Maps), ktorá je špecialistom na digitálne mapy pre navigačné aplikácie, zahŕňa celú Európu, čím umožňuje presne plánovať aj dlhé paneurópske jazdy s využitím vysoko presných mapových dát. Aktualizácie pokrýva celý navigačný systém – konštantnú optimalizáciu výpočtu trasy, funkčnosti aj grafiky zobrazenia – ako aj najmodernejší softvér pre konektivitu cez Bluetooth. Vďaka tomu môžu zákazníci Hyundai v Európe kedykoľvek bezpečne využívať vo svojich automobiloch smartfóny najnovšej generácie.

Bas Kasteel, viceprezident Hyundai Motor Europe pre služby zákazníkom povedal: Neustále sa usilujeme zlepšovať služby pre majiteľov automobilov Hyundai a z dlhodobého horizontu im poskytovať hodnotu prekonávajúcu očakávania. Program Lifetime MapCare™* predstavuje skutočný bonus pre našich zákazníkov, zvyšujúci zostatkovú hodnotu a prispievajúci k významnej úspore nákladov.

V porovnaní s manuálnou aktualizáciou mapových dát program Lifetime MapCareTM* prináša zákazníkom úsporu nákladov za aktualizácie máp a softvéru najmenej 1000 EUR počas celej doby platnosti. Ročné aktualizácie sa môžu robiť bezplatne počas ročnej kontrolnej prehliadky vozidla v autorizovanom servise Hyundai. Okrem toho sa program Lifetime MapCareTM* prenáša na nového majiteľa pri predaji vozidla.

*Lifetime MapCareTM je komerčný názov značkou Hyundai predplateného programuMapCareTM, v rámci ktorého sa bude poskytovať každoročná aktualizácia máp pre vozidlá Hyundai od určitého roka výroby v minimálnom období 10 rokov po skončení výroby príslušného modelu.1

1 Samotný mapový podklad je zdarma. Za prácu na jeho inštalácii účtujeme sadzbu v zmysle platného cenníka.Hyundai Motor Europe

V roku 2015 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 470.130 automobilov v Európe čo predstavuje nárast predaja o 10,9 % oproti roku 2014 – a obmenila 80 % svojho modelového programu, ktorý je teraz najmladší v Európe. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných a vyrobených v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Predaj podporuje rozsiahla infraštruktúra v Európe. Patria do nej aj dva výrobné závody – v Českej republike a Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500.000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Hyundai Motor poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.news. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku