Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai ponúkne na bratislavskom autosalóne viacero lákadiel

17.04.2019 Novinky HYUNDAI

tucsonnline

Hyundai ponúkne na bratislavskom autosalóne viacero lákadiel

Automobilka Hyundai si pre návštevníkov blížiaceho sa autosalónu v Bratislave pripravila viacero atrakcií. Takmer kompletné portfólio vystavených vozidiel osvieži slovenská premiéra modelu Tucson v športovej edícii N Line. Lákadlom je aj autogramiáda pretekára Maťa Homolu a flotila 12 vozidiel, ktoré si návštevníci môžu vyskúšať na testovacích jazdách.

Hviezdou stánku Tucson N Line

Jedným z najväčších lákadiel stánku Hyundai na bratislavskom autosalóne, ktorý sa koná v dňoch 1.5. až 5.5.2019, je nepochybne najpredávanejšie SUV roka 2018 na Slovensku, model Tucson, ktorý sa na Slovensku premiérovo predstaví v novej, športovo ladenej edícii N Line. Tá prináša do Tucsonu nielen atraktívne interiérové a exteriérové dizajnové prvky, inšpirované ostrými modelmi N, ale aj modifikovanú charakteristiku elektrického posilňovača riadenia a nanovo vyladený podvozok pre športovejšie jazdné vlastnosti. Vystavenie vozidla zároveň sprevádza aj oficiálne zverejnenie slovenského cenníka modelu Tucson N Line.

SUV modely, elektromobily aj N-ká

V stánku Hyundai sa návštevníci autosalónu budú mať možnosť bližšie zoznámiť s takmer kompletným portfóliom aktuálnych modelov značky Hyundai. Vysokovýkonné modely N zastupujú ostrý hatchback i30 N a nový i30 Fastback N. Výbavový rad N Line reprezentujú spomínaný Tucson N Line a i30 Fastback N Line. Dizajnová Kona a bezpečnostnými technológiami nabité rodinné Santa Fe predstavujú spolu s Tucsonom aktuálnu ponuku značky Hyundai v kategórii SUV. Elektrický IONIQ a elektrický crossover Kona EV zasa zastupujú ponuku Hyundai v oblasti elektrifikovaných a ekologických vozidiel. Nebudú však chýbať ani ostatné, komerčne veľmi úspešné modely ako i20 v edícii Cool, i20 Active, i30 hatchback a i30 kombi.

Testovacie jazdy, autogramiáda aj autosalónový bonus

Hyundai ponúkne návštevníkom autosalónu aj veľmi obľúbené testovacie jazdy. Vo vonkajších priestoroch výstaviska si ľudia môžu väčšinu vystavených áut aj reálne vyskúšať. Na testovanie bude k dispozícii až 12 vozidiel Hyundai, vrátane elektromobilov IONIQ a Kona EV, nadupanej novinky i30 Fastback N a jeho civilnejšieho derivátu Fastback N Line či všetkých SUV-čiek (Kona, Tucson, Santa Fe).

K lákadlám, ktoré Hyundai pre verejnosť pripravil, patrí aj autogramiáda slovenského pretekára a ambasádora modelov Hyundai N Maťa Homolu. Tá sa uskutoční na stánku Hyundai v sobotu 4.5.2019 medzi 11:00 a 12:00 hod. Fanúšikovia motoristického športu tak budú mať možnosť získať originálnu podpiskartu s osobným venovaním od Maťa.

A keďže mnohí návštevníci prichádzajú autá na autosalón nielen obdivovať a vyskúšať, ale aj získať posledné informácie pred kúpou nového auta, Hyundai pripravil aj špeciálny autosalónový bonus. Do 31. mája 2019 budú mať zákazníci možnosť získať vybrané skladové vozidlá i20 Active, i30 hatchback, i30 kombi a Tucson s extra zľavou vo výške až do 600 EUR

Hyundai má svoj stánok počas autosalónu v Bratislave rozložený v hale B2 na 1. poschodí. Testovacie jazdy pre verejnosť sú k dispozícii na vonkajšej ploche pred hlavným vstupom.

__________________________________

Hyundai Motor Slovakia

Hyundai Motor Czech, s.r.o., organizačná zložka Slovakia, je autorizovaným importérom značky Hyundai na Slovensku (ďalej len „Hyundai Slovensko“). V roku 2018 odovzdal zákazníkom v spolupráci so sieťou autorizovaných predajcov 7.621 osobných automobilov, čo predstavuje nárast o 6% v porovnaní s rokom 2017. Hyundai sa tak stal 3. najpredávanejšou značkou osobných áut na Slovensku s trhovým podielom 7,8%.  

Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Slovensko, jej produktoch a službách sú k dispozícii na www.hyundai.sk. Sledujte Hyundai Slovensko na Facebooku @HyundaiSlovensko a Instagrame @HyundaiSlovensko.

Hyundai Motor Europe

V roku 2018 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 543.292 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,9% oproti roku 2017. Takmer 75 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 41 európskych štátoch v sieti 3.000 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Hyundai Motor Co.

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2018 celosvetovo predala vyše 4,5 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na www.worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Späť

Galéria k článku