Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai podporí mladých floorbalistov

12.06.2018 Novinky HYUNDAI

Hyundai podporí mladých floorbalistov

7. jún 2018 - Hyundai sa stal exkluzívnym partnerom unikátneho športového projektu floorball SK LIGA pre sezónu 2018/2019. Podporí tým mladé, rozvíjajúce sa športové talenty na základných a stredných školách po celom Slovensku.

V rámci programu firemnej spoločenskej zodpovednosti sa Hyundai zapája aj do aktivít, ktoré prispievajú k zdravému vývinu detí. Jedným z takýchto projektov je aj spolupráca s Nadáciou TV JOJ, ktorá je organizátorom projektu floorball SK LIGA. Výnimočná liga totiž žiakom základných škôl a študentov stredných škôl prináša nielen športové vyžitie, ale aj množstvo zábavy.

„Aj my, zamestnanci Hyundai Slovensko, máme deti a túto aktivitu považujeme za veľmi užitočnú. Sme hrdí na to, že budeme v sezóne 2018/2019 exkluzívnym partnerom projektu floorball SK LIGA pod záštitou Nadácie TV JOJ a môžeme tak prispieť k zdravému životnému štýlu detí z celého Slovenska,“ hovorí o spolupráci Marek Kopča, marketing & PR manažér Hyundai Slovensko.

"Projektom floorball SK LIGA uvádzame do pohybu nielen tisíce žiakov v školských telocvičniach po celom Slovensku, ale oslovujeme všetky aktívne rodiny. Rodiny, ktoré sú v pohybe, navštevujú s deťmi krúžky, tréningy, veľké zápasy. Každý deň sadajú do áut, od ktorých očakávajú bezpečnosť a spoľahlivosť a vždy aj čosi naviac. Voľbou mnohých rodín je Hyundai a preto vzniklo veľmi prirodzené spojenie so značkou, ktorú majú ľudia na Slovensku mimoriadne radi," hovorí o spolupráci Ľuboš Sarnovský, generálny manažér floorball SK LIGA.

Od roku 2014 pomáha Hyundai aj slovenským pôrodniciam. Pre čerstvo narodené bábätká pripravil špeciálne vozidlá, novorodenecké vozíky s označením Hyundai ix1, ktoré pomáhajú nemocničnému personálu a mamičkám s bezpečným a pohodlným prevozom bábätiek. Doteraz Hyundai obdaroval 70 vozíkmi takmer dvadsať slovenských pôrodníckych oddelení a v tomto úspešnom projekte pokračuje aj v roku 2018.

Hyundai podporuje aj prevenciu – za volantom aj v bežnom živote. Preto spolupracuje s občianskymi združeniami NIE RAKOVINE a Europacolon Slovensko, ktoré vyvíjajú množstvo podujatí po celom Slovensku s cieľom informovať ľudí o prevencii onkologických ochorení.

    

_________________________________________

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2017 celosvetovo predala 4,51 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Hyundai Motor Europe

V roku 2017 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 523.258 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,5% oproti roku 2016. Takmer 85 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.


Zdroj foto: Nadácia TV JOJ


Späť

Galéria k článku