Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai otvára predajne

28.04.2020 Novinky HYUNDAI

Otvárame predajne Hyundai a spúšťame aj online službu Hyundai Home

Sieť autorizovaných predajcov značky Hyundai otvára od stredy 22. apríla na Slovensku svoje predajne za prísnych hygienických opatrení. Importér zároveň všetky svoje doterajšie online služby združuje na jedno miesto pod názvom Hyundai Home. Prehľadne a rýchlo tým umožňuje zákazníkom vybrať si skladové vozidlo, vyskladať si auto podľa predstáv, požiadať o cenovú ponuku či kontaktovať servis pred jeho fyzickou návštevou z pohodlia domova cez internet.

Predajne aj servisy Hyundai otvorené

K servisom pribúdajú aj otvorené predajne. Hyundai prostredníctvom siete svojich autorizovaných partnerov otvára od stredy 22.4. 2020 showroomy na Slovensku. V súlade s nariadeniami štátnych autorít tak majú zákazníci a záujemcovia o kúpu nového vozidla značky Hyundai možnosť riešiť svoje potreby aj osobne v kamenných predajniach.  

Pre zamestnancov a návštevníkov siete predajní a servisov Hyundai naďalej platia prísne hygienické a bezpečnostné pravidlá: povinnosť nosiť rúška, povinná dezinfekcia rúk, obmedzený počet osôb v interiéri, dodržiavanie vzdialenosti medzi osobami minimálne 2 metre a zvýšená dezinfekcia vozidiel pri ich preberaní v servise aj odovzdávaní zákazníkovi. Hyundai tiež odporúča, aby zákazníci vopred kontaktovali predajcu alebo servis a dohodli si termín návštevy telefonicky alebo e-mailom.

Hyundai spúšťa online službu Hyundai Home

Pre zvýšenie komfortu zákazníkov importér značky Hyundai od stredy 22. apríla združuje všetky svoje doterajšie online služby na jedno miesto pod označením Hyundai Home. Na webstránke www.hyundai.sk/hyundai-home majú noví aj existujúci zákazníci možnosť:

  • vybrať si nové auto z bohatej ponuky s okamžitou dostupnosťou na sklade,
  • vyskladať si v online konfigurátore auto podľa svojich predstáv, vrátane motorizácie, úrovne výbavy, farby a príplatkovej výbavy,
  • vyžiadať si od predajcu na mieru šitú cenovú ponuku a ponuku na financovanie,
  • kontaktovať autorizovaný servis pohodlne prostredníctvom online formulára.

Prechod zo súčasného stavu do normálu je postupný proces. Preto naša dlhodobá stratégia zameraná na digitalizáciu procesov a komunikácie značky Hyundai na Slovensku prináša popri otvorení kamenných predajní aj koncept Hyundai Home. Existujúci aj noví zákazníci majú teraz možnosť pred návštevou predajne či servisu nájsť a využiť všetky naše online služby pohodlne a rýchlo na jednom mieste. Sme presvedčení, že situácia, ktorej aktuálne všetci čelíme, prispeje k zvýšeniu potreby zákazníkov komunikovať s automobilovými značkami digitálne a samotným automobilkám prinesie nové príležitosti na zvyšovanie kvality svojich služieb a tým aj zákazníckej spokojnosti,“ hovorí Marek Kopča, manažér marketingu a PR Hyundai Motor Slovakia.  

Okrem balíka užitočných online služieb nájdu návštevníci webovej stránky www.hyundai.sk/hyundai-home aj informácie o možnostiach financovania vozidiel Hyundai, atraktívne videotesty vybraných modelov, odpovede na najčastejšie otázky súvisiace s predajom vozidiel v aktuálnej situácii a tiež základné bezpečnostné informácie o tom, ako konať pri návšteve autorizovaného servisu a predajne Hyundai. 

Viac informácií na www.hyundai.sk/hyundai-home.

__________________________

Hyundai Motor Slovakia

Hyundai Motor Czech, s.r.o., organizačná zložka Slovakia (ďalej len „Hyundai Slovensko“), je autorizovaným importérom značky Hyundai na Slovensku. V roku 2019 odovzdal zákazníkom v spolupráci so sieťou autorizovaných predajcov 8 805 automobilov, čo predstavuje nárast o 15% v porovnaní s rokom 2018. Hyundai sa tak stal 3. najpredávanejšou značkou osobných áut na Slovensku s trhovým podielom 8%. S 4 650 registráciami sa stal Hyundai zároveň najpredávanejšou značkou automobilov u súkromných zákazníkov. Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Slovensko, jej produktoch a službách sú k dispozícii na www.hyundai.sk. Sledujte Hyundai Slovensko na Facebooku @HyundaiSlovensko a Instagrame @HyundaiSlovensko.

Hyundai Motor Europe

V roku 2019 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 563.018 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,8% oproti roku 2018. Kľúčovými modelmi v počte registrácií boli Tucson, Kona a modely i-rodiny: i10, i20 a i30. V polovici roku 2020 bude viac ako ¾ modelov dostupných v elektrifikovanej forme. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 41 európskych štátoch v sieti 3.000 autorizovaných predajcov. Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Hyundai Motor Co.

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2018 celosvetovo predala vyše 4,5 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný. Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Späť