Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai obdaroval novorodeneckými vozíkmi ďalšie štyri pôrodnice

21.12.2017 Novinky HYUNDAI

Hyundai obdaroval novorodeneckými vozíkmi ďalšie štyri pôrodnice

  • Hyundai Motor Slovakia v spolupráci so svojimi partnermi obdaroval špeciálnymi novorodeneckými vozíkmi ix1 ďalšie štyri slovenské pôrodnice 
  • Sponzorské aktivity sa vďaka autorizovaným predajcom značky Hyundai posúvajú aj do menších a okresných nemocníc
  • Doteraz bolo novorodeneckými vozíkmi Hyundai ix1 obdarovaných už 17 pôrodníc

Pomoc pre bábätká a ich mamičky, ale aj zdravotnícky personál v podobe špeciálnych novorodeneckých vozíkov Hyundai ix1 pokračuje aj v tohtoročnom predvianočnom období. Hyundai sa v spolupráci so svojimi partnermi rozhodol obdarovať ďalšie štyri pôrodnice – v Piešťanoch, Partizánskom, Bojniciach a Dunajskej Strede.

Po pôrodniciach v krajských mestách sa tento rok rozhodla spoločnosť Hyundai Motor Slovakia pomôcť novorodeneckým oddeleniam aj v menších mestách. Zástupcovia spoločností Hyundai Motor Slovakia a VITAMED.SK pred Vianocami slávnostne odovzdali 5 kusov vozíkov gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu Nemocnice Alexandra Wintera v Piešťanoch. 

„Hyundai začal svoje sponzorské aktivity v podobe darovania vozíkov ix1 najskôr vo veľkých a spádových pôrodniciach krajských miest. Tento rok sme sa však rozhodli požiadať o spoluprácu našich autorizovaných predajcov, ktorí majú výborný prehľad o situácii aj v menších a okresných nemocniciach,“ hovorí o aktivitách Marek Kopča, marketing a PR manažér Hyundai Motor Slovakia.

Vďaka spolupráci s autorizovaným partnerom značky Hyundai, spoločnosťou MOTORBOX z Topoľčian, sa môžu z novorodeneckých vozíkov tešiť aj mamičky a bábätka v Nemocnici na okraji mesta v Partizánskom a v Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach. Poslednou tohtoročnou zastávkou je Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, ktorej vozíky slávnostne odovzdá autorizovaný partner značky Hyundai, dunajskostredská spoločnosť Autoservis Béhr & Béhr. 

Špeciálne polohovateľné vozíky pre novorodeniatka odovzdáva Hyundai pôrodniciam už štvrtý rok. Rozhodnutie takýmto spôsobom pomôcť slovenským pôrodniciam bola reakciou importéra značky Hyundai na nedostatok vozíkov na prevoz bábätiek v nemocniciach. Od mája 2014, keď boli špeciálne novorodenecké vozíky Hyundai ix1 odovzdané po prvý raz, Hyundai pomohol už 17 pôrodniciam na Slovensku, ktorým prispel na lepšiu kvalitu zdravotnej starostlivosti takmer 70 vozíkmi pre tých najmenších.

 

----

Hyundai Motor Europe
 V roku 2016 spoločnosť Hyundai Motor odovzdala zákazníkom 505.396 vozidiel v Európe – čo predstavuje nárast predaja o 7,5 % oproti roku 2015 – a obnovila 90 % svojho modelového programu, ktorý je teraz najmladší v Európe. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných, testovaných a vyrobených v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Predaj podporuje  rozsiahla infraštruktúra v Európe. Patria do nej aj dva výrobné závody – v Českej republike a Turecku, ktoré majú spolu kapacitu približne 600.000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 1.600 autorizovaných predajcov, ktorí majú vyše 2.100 prevádzok.
 Hyundai Motor poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.news.

Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @hyundainews

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Company, založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor, ktorá má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier, v roku 2016 celosvetovo predala 4,86 milióna vozidiel. S vyše 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík Hyundai ix35 Fuel Cell a modelom IONIQ, ktorý je prvým modelom na svete s troma rozličnými elektrifikovanými systémami pohonu.

Späť

Galéria k článku

Naše otváracie hodiny nemusia byť také, na aké ste si už zvykli.