Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai novej generácie Santa Fe

01.02.2018 Novinky HYUNDAI

Hyundai zverejnil ďalšie snímky novej generácieSanta Fe

  • Nová, v poradí už 4. generácia robustného SUV Hyundai Santa Fe bude charakteristická novou dizajnovou identitou a technickou vyspelosťou
  • Na Slovensku sa začne predávať v polovici roka 2018

Po teasingovej snímke, ktorá naznačuje obrysy a krivky nového Santa Fe, zverejnil Hyundai Motor ďalšiu skicu novej generácie tohto obľúbeného SUV. Vizualizácia naznačuje jeho výrazný, štýlový a robustný dizajn. Prednú časť auta bude charakterizovať mohutný kaskádovitý gril s veľkým logom a rozdvojenými hlavnými svetlometmi.

Santa Fe štvrtej generácie získa nielen novú dizajnovú identitu, ale bude vybavené aj množstvom inovatívnych systémov aktívnej bezpečnosti.

Verejnosti sa nové Santa Fe predstaví na blížiacom sa marcovom autosalóne v Ženeve.

Hyundai Motor Slovakia, slovenský importér značky Hyundai, avizuje, že úplne nové Santa Fe štvrtej generácie sa do predaja na Slovensku dostane v polovici roku 2018.


 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2017 celosvetovo predala 4,51 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Hyundai Motor Europe

V roku 2017 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 523.258 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,5% oproti roku 2016. Takmer 85 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

 

Späť

Galéria k článku

Naše otváracie hodiny nemusia byť také, na aké ste si už zvykli.