Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai na autosalóne elektromobilov

22.01.2020 Novinky HYUNDAI

Kompletné portfólio elektromobilov Hyundai, testovacie jazdy a zaujímavé prednášky

hyundai_ioniq_electric

  • Hyundai na prvom Autosalóne Elektromobilov (24.1.-26.1.2020) predstaví štvoricu svojich elektrifikovaných modelov.
  • Záujemcovia o testovaciu jazdu na elektromobile majú možnosť vyskúšať modely KONA EV a IONIQ EV.
  • V diskusnej časti autosalónu porozprávajú zástupcovia Hyundai aj o budúcnosti pohonu na palivové články a predstavia víziu značky do roku 2025.

V dňoch piatok 24.01.2020 až nedeľa 26.01.2020 sa v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall koná Salón Elektromobilov 2020. Ide o prvú akciu na Slovensku venovanú čisto elektrifikovaným vozidlám. Hyundai si pre návštevníkov pripravil viacero zaujímavých aktivít: vystavené bude aktuálne portfólio elektrifikovaných vozidiel Hyundai, možnosť vyskúšať si jazdu na elektrických modeloch KONA a IONIQ a získať viac informácií o vodíkovom pohone či vízii značky Hyundai do roku 2025.    

Hyundai s modelmi KONA a IONIQ

Slovenské zastúpenie automobilky Hyundai sa predstaví na Autosalóne Elektromobilov so svojou flotilou vozidiel KONA Hybrid, KONA Electric, IONIQ Plug-in hybrid a IONIQ Electric. Potenciálni zákazníci ale aj bežní návštevníci tak majú možnosť bližšie sa zoznámiť s elektrifikovanými modelmi značky Hyundai.

Okrem statickej prezentácie si ľudia môžu jazdu na elektrických vozidlách aj vyskúšať. Hyundai pripravil pre záujemcov možnosť otestovať elektrický IONIQ a elektrickú KONU. A každý, kto testovaciu jazdu absolvuje, získa aj malé prekvapenie.

Hyundai o vodíku aj svojej vízii

Okrem vystavených vozidiel a testovacích jázd sa zástupcovia Hyundai Slovensko predstavia v diskusnej časti Salónu Elektromobilov. V sobotu 25.01. o 14.00 ponúknu svoj názor na otázku, či je budúcnosť mobility ukrytá vo vodíkovom pohone. A v nedeľu 26.01. o 15:00 Hyundai priblíži svoju odvážnu víziu do roku 2025.

Všetky informácie o e-mobiloch Hyundai a možnosť zarezervovať si testovaciu jazdu nájdu návštevníci v stánku Hyundai, v ktorom sú pripravené prezentačné materiály a školení poradcovia. Viac informácií o podujatí Autosalón Elektromobilov 2020 nájdete na www.e-salon.sk.


Hyundai Motor Slovakia
Hyundai Motor Czech, s.r.o., organizačná zložka Slovakia (ďalej len „Hyundai Slovensko“), je autorizovaným importérom značky Hyundai na Slovensku. V roku 2019 odovzdal zákazníkom v spolupráci so sieťou autorizovaných predajcov 8 805 automobilov, čo predstavuje nárast o 15% v porovnaní s rokom 2018. Hyundai sa tak stal 3. najpredávanejšou značkou osobných áut na Slovensku s trhovým podielom 8%. S 4 650 registráciami sa stal Hyundai zároveň najpredávanejšou značkou automobilov u súkromných zákazníkov.  
Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Slovensko, jej produktoch a službách sú k dispozícii na www.hyundai.sk. Sledujte Hyundai Slovensko na Facebooku @HyundaiSlovensko a Instagrame @HyundaiSlovensko.

Hyundai Motor Europe
V roku 2019 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 563.018 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,8% oproti roku 2018. Kľúčovými modelmi v počte registrácií boli Tucson, Kona a modely i-rodiny: i10, i20 a i30. V polovici roku 2020 bude viac ako ¾ modelov dostupných v elektrifikovanej forme. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 41 európskych štátoch v sieti 3.000 autorizovaných predajcov.
Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Hyundai Motor Co.
Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2018 celosvetovo predala vyše 4,5 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.
Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Späť

Galéria k článku