Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai na autosalóne 2018

18.04.2018 Novinky HYUNDAI

Hyundai predstaví na autosalóne nové Santa Fe aj elektrickú Konu

  • Slovenskú premiéru zažijú na autosalóne v Bratislave nová generácia Santa Fe a elektrická Kona
  • Novinkou sú aj modely i20 a i30 v špeciálnej „futbalovej“ edícii Go!
  • Hyundai vystaví takmer kompletné portfólio svojich aktuálnych modelov, vrátane i30 N a i30 Fastback
  • Návštevníci autosalónu majú možnosť vyskúšať si vozidlá Hyundai na testovacích jazdách a zapojiť sa do súťaže o atraktívne ceny

Hlavnými hviezdami Hyundai stánku nové Santa Fe a Kona Electric

Pre návštevníkov 28. ročníka bratislavského autosalónu (24.4. – 29.4.2018) si Hyundai pripravil niekoľko horúcich noviniek. Slovenskú výstavnú premiéru zažije v poradí už štvrtá generácia obľúbeného Hyundai Santa Fe. Robustné SUV prináša okrem nového dizajnu a veľkorysého priestoru aj množstvo inovatívnych bezpečnostných systémov. K tým najpokročilejším patrí monitorovanie zadných sedadiel, ktoré upozorní vodiča pri opustení auta na osoby ostávajúce v kabíne (Rear Occupant Alert), alebo systém uzamykajúci dvere a chrániaci posádku auta, keď sa zozadu približuje iné vozidlo (Safety Exit Assist). Po prvý raz sa na Slovensku predstaví aj Kona Electric, prvé kompaktné SUV-B s čisto elektrickým pohonom a dojazdom vyše 480 km. Obe slovenské výstavné premiéry budú odhalené finalistkami súťaže Miss Slovensko 2018.

K lákadlám stánku Hyundai, ktorý návštevníci nájdu v hale B2, budú patriť aj modely, ktoré boli uvedené na náš trh len nedávno. K takým patrí médiami aj verejnosťou veľmi pozitívne hodnotený hothatch i30 N Performance, ktorý pod kapotou skrýva silu 275 koní. Návštevníci si môžu zblízka prezrieť aj najnovší prírastok v rodine i30, štýlový Fastback. Na výstavnej ploche nebude chýbať ani najpredávanejší model kategórie SUV-C za rok 2017, Hyundai Tucson v limitovanej edícii Shadow, dizajnovo výrazné SUV Kona, ekologický plug-in hybrid IONIQ, priestranné kombi modely i30 a i40 či šikovné autá pre všetky generácie ix20 a i20 Active.       

Futbalový sviatok oslávený špeciálnou edíciou Go!

Hyundai je oficiálnym partnerom tohtoročných futbalových majstrovstiev sveta, ktoré sa konajú v júni a júli v Rusku. Pri tejto príležitosti pripravila automobilka Hyundai pre svojich zákazníkov prekvapenie – špeciálnu edíciu Go! Táto limitovaná edícia prináša do obľúbených modelov i20 a i30 extra výbavu a atraktívne dizajnové prvky. Najpredávanejší model značky Hyundai na Slovensku, i30, je v špeciálnej edícii Go! za zvýhodnených cenových podmienok vybavený rádiom s 5-palcovým farebným LCD, zadnou parkovacou kamerou a zatmavenými zadnými sklami. Zvonka upúta dizajnovým nárazníkom, aký poznáme z modelu i30 Fastback, čiernymi lakovanými spätnými zrkadlami, štýlovými emblémami Go! na B stĺpikoch a jedinečnou exteriérovou farbou Champion Blue.  

 

Návštevníci môžu vyhrať Hyundai na týždeň

Okrem vystavených áut ponúka Hyundai pre návštevníkov bratislavského autosalónu viacero atraktívnych sprievodných aktivít. Už počas novinárskeho dňa, v utorok 24.4., môžu fanúšikovia na facebookovej stránke Hyundai Slovensko sledovať od 10:00 priamy prenos z tlačovej konferencie a od 14:00 interaktívny live stream z predstavenia nových SUV modelov Santa Fe a Kona Electric, počas ktorého môžu v reálnom čase klásť otázky k vystaveným autám. V súlade so sloganom „Vyskúšajte ho hneď, vyhrajte ho na týždeň“ majú návštevníci možnosť na vlastnej koži otestovať takmer kompletné portfólio vozidiel Hyundai, vrátane dodávok H1 a H350. Účastníci testovacích jázd sa môžu zapojiť do súťaže o rôzne ceny, tou najzaujímavejšou je auto na jeden týždeň s plnou nádržou.   

Stánok Hyundai je umiestnený v hale B2. Testovacie jazdy pre verejnosť sú k dispozícii na vonkajšej ploche pred hlavným vstupom.

Viac informácií o autosalónových premiérach nájdete tu:


 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2017 celosvetovo predala 4,51 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Hyundai Motor Europe

V roku 2017 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 523.258 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,5% oproti roku 2016. Takmer 85 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

 

Späť

Galéria k článku