Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai ix1 už aj v Nitre

14.10.2016 Novinky HYUNDAI

?Aj novorodenci v Nitre si svoju prvú jazdu užijú na nových Hyundai ix1

  • Spoločnosť Hyundai Slovensko venuje Fakultnej nemocnici v Nitre štyri špeciálne vozíky Hyundai ix1 na bezpečnú prepravu novorodencov
  • Krstnou mamou projektu je Aneta Parišková moderátorka, riaditeľka detskej škôlky, duša mnohých charitatívnych projektov, sponzorka detí v núdzi
  • Hyundai pokračuje v odovzdávaní vozíkov pre novorodencov už v deviatom slovenskom meste

Na Klinike novorodencov, detí a dorastu vo Fakultnej nemocnici v Nitre sa budú novorodenci už od dnes voziť na nových vozíkoch Hyundai ix1. Ďalšie štyri špeciálne pripravené vozíky, ktoré budú slúžiť nemocničnému personálu, mamičkám a ich čerstvo narodeným ratolestiam sú výsledkom niekoľkoročnej orientácie na rodinu a kontinuálneho pokračovanie projektu podpory pôrodníc spoločnosťou Hyundai Slovensko.

Krstnou mamou projektu je Aneta Parišková moderátorka, riaditeľka detskej škôlky, duša mnohých charitatívnych projektov, sponzorka detí v núdzi. Aneta Parišková, ktorá bude odovzdávanie vozíkov aj moderovať sa k vozíkom Hyundai ix1 vyjadrila: "Novorodenecký vozík je veľmi praktická pomôcka. Až tak praktická, že po mojich troch pôrodoch cisárskym rezom som zisťovala, či sa nedá požičať aj domov. Verím, že nové vozíky s krásnym dizajnom sa budú personálu nemocnice aj mamičkám dobre šoférovať a bábätkám sa v nich bude príjemne jazdiť".

Aneta Parišková, ako mama troch detí, dobre rozumie tomu, ako detské vozíky pomáhajú čerstvým mamičkám a ich ratolestiam v prvých dňoch po pôrode. Poskytujú mamičkám a bábätkám potrebný komfort a pohodlie, čo výrazne prispieva aj k ich psychickej pohode a spríjemňuje im pobyt v pôrodnici.

Darovanie vozíkov Hyundai ix1 pre novorodencov ocenil aj riaditeľ Fakultnej nemocnice v Nitre MUDr. Jozef Valocký "Chceme sa v prvom rade poďakovať za poskytnutý dar pre našu Kliniku novorodencov, detí a dorastu. Darovanými vozíkmi rozšírime doterajší počet, skvalitníme úroveň poskytovanej zdravotnej starostlivosti a umožníme bezpečný transport našich najmenších pacientov k svojim mamičkám.Vedenie nášho zdravotníckeho zariadenia si v plnej miere uvedomuje a robí všetko pre to, aby pacienti a ich najbližší mali zabezpečenú starostlivosť na čo najvyššej úrovni."

Podľa primárky Kliniky novorodencov, detí a dorastu v Nitre MUDr. Silvii Labovskej sa ročne v nitrianskejnemocnici narodí viac ako 1 800 detí. „Našou snahou je poskytovať čo najkvalitnejšiu lekársku a ošetrovateľskú starostlivosť. Sme poctení, že spoločnosť Hyundai myslí aj na našich novorodencov.“ povedala. „Podobný typ postieľok na našom oddelení používame, ale nie sú tak technicky prepracované ako tieto nové. Vozíky prispejú k bezpečnému a elegantnému presunu novorodencov, rovnako aj pri vykonávaní skríningových vyšetrení a samozrejme zvýšia štandard oddelenia. Nové vozíky umiestnime na nadštandardné izby.“ nadviazala na primárku vedúca sestra Kliniky novorodencov, detí a dorastu PhDr. MSc. Andrea Vranková MHA.

Generálny riaditeľ Hyundai Motor Slovakia Robert Baumgartner veľmi oceňuje, že odovzdávanie najmenších modelov Hyundai ix1 je už na Slovensku tradíciou."Vozíky mali svoju premiéru v trenčianskej nemocnici a odvtedy boli odovzdané aj v ďalšíchslovenských mestách. Nitrianska nemocnica je dnes deviatym miestom, kde vozíky zaparkujú, budú spríjemňovať prvé dni života novorodencom a poskytovať pohodlie ich mamičkám. Spoločnosť Hyundai Slovensko podporuje rodinné hodnoty a chce v tom pokračovať aj naďalej."Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2014 celosvetovo predala 4,96 milióna vozidiel. S takmer 100.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovanísvojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na: http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com

Hyundai Motor Europe

V roku 2014 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 424.467 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 1% oproti roku 2013. Takmer 95 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v Európe bolo vyrobených v dvoch lokálnych závodoch v Českej republike a Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500.000 kusov ročne. Hyundai predáva automobily v 30 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Hyundai poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku