Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai i30 ponúka už od 12 990 € nadštandard v základnej výbave

10.02.2017 Novinky HYUNDAI

Hyundai i30 ponúka už od 12 990 € nadštandard v základnej výbave

 

  • Nadštandardná bezpečnosť a asistenčné služby už v základnej výbave
  • Konektivita a jazdné vlastnosti na špičke tejto triedy
  • Full LED predné svetlomety

Nový model i30 s nadčasovým dizajnom je jedným zo základných pilierov ďalšieho úspešného rastu značky Hyundai. Bonusmi, ktoré automobilka pripravila pre jeho budúcich majiteľov, sú nadštandardná bezpečnosť, FULL LED predné svetlomety a armáda asistenčných systémov už v základnej výbave. K najmodernejším prvkom aktívnej bezpečnosti patria napríklad autonómne núdzové brzdenie (Autonomous Emergency Braking), radarový tempomat (Smart Cruise Control), systém na udržanie vozidla v jazdnom pruhu (Lane Keeping Assist System), systém sledovania únavy vodiča (Driver Attention Alert) a monitorovania mŕtveho uhla (Blind Spot Detection). Zaujímavé sú tiež konektivita Apple CarPlay, Android Auto a bezdrôtové nabíjanie smartfónu, čo zodpovedá najmodernejším technologickým trendom súčasnosti.

„Pre značku Hyundai predstavuje vozidlo i30 najdôležitejší model predávaný v Európe. Keď sme v roku 2007 predstavovali verejnosti na autosalóne v Nitre jej prvú generáciu, nikto si vtedy netrúfol odhadnúť, ako významne ovplyvní tento model úspech značky na Slovensku. Odvtedy sme predali viac ako 15 000 vozidiel prvej a druhej generácie a z outsidera sme sa postupne prepracovali na jedného z lídrov kompaktnej triedy a získali sme si obľubu súkromných, ale aj firemných zákazníkov vrátane Policajného zboru Slovenskej republiky. Je to najlepšie auto, aké sme kedy vyrobili, a už druhá generácia v lete 2016 potvrdila skvelým výsledkom v teste spoľahlivosti na 100 000 km v nemeckom Auto Bilde svoju vynikajúcu spoľahlivosť, ktorá je podložená jedinečnou zárukou päť rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Pre prvých zákazníkov sme starostlivo pripravili uvádzaciu limitovanú ponuku, kde nájdu napr. FULL LED svetlá v hodnote 900 € zahrnuté už v štandardnej výbave. Všetkých zákazníkov zároveň srdečne pozývam k našim autorizovaným predajcom, kde môžu novinku vyskúšať pri testovacej jazde. Nová generácia štartuje s uvádzacím bonusom 1 500 € už od 12 990 € s motorom 1,4 MPI. V cene je napríklad manuálna klimatizácia, 6 airbagov, ABS + BAS, ESC, HAC, AEB + FCWS, LKAS, rádio s RDS s ovládaním na volante, systém sledovania únavy vodiča DAA, automatické prepínanie diaľkových svetiel, tempomat s obmedzovačom rýchlosti , TPMS, elektrické ovládanie predných okien a ďalšie,“ uviedol Jaroslav Krajčír, obchodný riaditeľ značky Hyundai.

Hyundai i30 novej generácie je vybavený najmodernejšími prvkami aktívnej bezpečnosti, aby vyhovel najvyšším európskym štandardom v tejto oblasti. K dispozícii je výstražný protikolízny systém Front Collision Warning System s funkciou automatického brzdenia Autonomous Emergency Braking (štandardne), radarový tempomat Advanced Smart Cruise Control, monitorovanie mŕtvych uhlov vonkajších spätných zrkadiel Blind Spot Detection, výstražný systém na cúvanie Rear Cross Traffic Alert, asistenčný systém na udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu Lane Keeping Assist System (štandardne), zobrazovanie rýchlostných obmedzení Speed Limit Information Function a asistenčný systém diaľkových svetiel High Beam Assist (štandardne). Novinkou v modelovom programe značky Hyundai je výstražný systém Driver Attention Alert (štandardne) monitorujúci únavu vodiča. Vďaka týmto prvkom patrí Hyundai i30 novej generácie k najlepšie vybaveným modelom vo svojej triede z hľadiska aktívnej bezpečnosti s najbohatším štandardným vybavením.

V súčasnosti mnohí zákazníci očakávajú vo svojich automobilov rozmanité inteligentné prvky konektivity a v tejto oblasti im Hyundai i30 novej generácie vychádza naplno v ústrety. Motoristi môžu vychutnať štandardný systém infotainmentu kategórie premium s kapacitným dotykovým monitorom LCD s uhlopriečkou 12,7 cm, s integrovanou cúvacou kamerou s dynamickými vodiacimi čiarami, modulom Bluetooth a s funkciou My Music. Tento systém umožňuje vodičovi pripojiť smartfón cez Apple CarPlay alebo Android Auto a ovládať funkcie smartfónu a aplikácie. Optimálna konektivita umožňuje vodičovi byť online a pritom mať pozornosť upriamenú na cestu. Pri objednaní nového navigačného systému má majiteľ na 7 rokov predplatené služby LIVE Services.

Hyundai i30 novej generácie poháňajú moderné turbokompresorom benzínové a naftové motory s malým objemom, ktoré kombinujú vysoký výkon s účinnosťou. Ponuka zahŕňa tri benzínové a jeden naftový motor. Motory sa štandardne kombinujú so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou, niektoré môžu byť na želanie vybavené vysoko efektívnou a dynamickou 7-stupňovou prevodovkou s dvomi spojkami.

Cenník limitovanej ponuky
Cenník štandardný

 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2014 celosvetovo predala 4,96 milióna vozidiel. S takmer 100 000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell.

Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Motor a o jej produktoch sú k dispozícii na: http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com

Hyundai Motor Europe

V roku 2014 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 424 467 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 1 % oproti roku 2013. Takmer 95 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v Európe bolo vyrobených v dvoch lokálnych závodoch v Česku a v Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500 000 vozidiel ročne. Hyundai predáva automobily v 30 európskych štátoch v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Hyundai poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Motor Europe a o jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku