Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hviezdou Hyundai 2016 je Tucson

24.01.2017 Novinky HYUNDAI

Hyundai rástol v roku 2016 o 7 %, hviezdou je Tucson

 

  • Tretie miesto na trhu so 6 724 predanými vozidlami
  • Tucson s 2 187 predanými vozidlami sa stal lídrom medzi SUV-C
  • ix20 so 443 predanými vozidlami patrí prvá priečka medzi MPV-B

Automobilke Hyundai sa na Slovensku výborne darilo aj v minulom roku. V náročnej konkurencii rástol predaj jej modelov medziročne o 7 % a zachovala si skvelú tretiu pozíciu. V lámaní rekordov pokračovali tiež jej jednotlivé modely a dvom z nich patrí prvé miesto vo vlastnej kategórii. Hyundai Tucson pokračuje vo svojej víťaznej jazde a za minulý rok sa stal najpredávanejším SUV-C na slovenskom automobilovom trhu. Rovnaký úspech si pripísal model ix20. Za uplynulých dvanásť mesiacov si ho odviezlo 443 spokojných majiteľov, čo mu spoľahlivo zabezpečilo prvé miesto v kategórii MPV-B. 

„Skvelá ponuka modelov presvedčila 6 724 nových zákazníkov, ktorým ďakujeme za dôveru. Hviezdny Tucson dosiahol rekordný predaj a s počtom 2 187 vozidiel sa stal najpredávanejším SUV vo svojej triede na slovenskom trhu. S nedávno uvedeným modelom IONIQ, pripravovaným štartom predaja tretej generácie i30 koncom januára a s ďalšími prekvapeniami ponúkneme zákazníkom aj v roku 2017 špičkové produkty s jedinečnou zárukou 5 rokov a s neobmedzeným počtom najazdených kilometrov. Kvalitu našich modelov bola v decembri opäť potvrdilo čerstvé ocenenie Auto Bild Qualitätsreport 2016 – najkvalitnejšia značka roka,“ povedal Jaroslav Krajčír, obchodný riaditeľ značky Hyundai.

Tradične výborne sa okrem Hyundai Tucson a ix20 darilo aj Hyundai i30. Tento model si domov odviezlo až 2 266 spokojných motoristov a stal sa tak tretím najpredávanejším vozidlom C-segmentu. Hyundai i20 sa so 1108 vozidlami stal štvrtým najpredávanejším vozidlom B-segmentu. Počas minulého roka neutíchal ani záujem o ostatné modely. Napríklad Hyundai i40 si našiel 283 nových majiteľov. Ďalej sa v poradí umiestnili Hyundai Santa Fe s 202, i10 so 136, Elantra s 58 predanými vozidlami. Nedávno predstavenú novinku Hyundai IONIQ si zatiaľ kúpili siedmi motoristi a Genesis dvanásti. 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2014 celosvetovo predala 4,96 milióna vozidiel. S takmer 100 000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell.

Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Motor a o jej produktoch sú k dispozícii na: http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com

Hyundai Motor Europe

V roku 2014 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 424 467 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 1 % oproti roku 2013. Takmer 95 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v Európe bolo vyrobených v dvoch lokálnych závodoch v Česku a v Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500 000 vozidiel ročne. Hyundai predáva automobily v 30 európskych štátoch v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Hyundai poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Motor Europe a o jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

 

Späť

Galéria k článku

Naše otváracie hodiny nemusia byť také, na aké ste si už zvykli.