Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky FORD ~ Ford prinesie na autosalón novú Fiestu aj modely radu ST-Line

20.04.2017 Novinky FORD

Ford prinesie na bratislavský autosalón novú Fiestu aj modely radu ST-Line. Novinkou je vonkajšia expozícia s úžitkovými vozidlami.

Využite autosalónové bonusy od AUTOPOLIS UŽ DNES!


Nový Ford Fiesta

Vozidlo budú môcť návštevníci vidieť krátko po ženevskom autosalóne, kde malo celosvetovú výstavnú premiéru. 

  • Ford Fiesta nasledujúcej generácie – technologicky najvyspelejšie malé vozidlo na svete – prichádza s rozšíreným modelovým radom s luxusnou verziou Vignale, športovou verziou ST-Line, štýlovou verziou Titanium  a crossoverom Active. Predstavená bola už aj najvýkonnejšia verzia Fiesta ST.
  • Fiesta je prvým modelom značky Ford s prémiovým audiosystémom  B&O PLAY. Pripojenie prostredníctvom systému SYNC 3 podporuje dotykový displej s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou až do 8 palcov.
  • Elegantný exteriér a ergonomický interiér ponúkajú nové možnosti prispôsobenia. Medzi prémiové funkcie patrí  otvárateľná panoramatická sklenená strecha. Kultivovanosť vozidla sa zdokonalila, keďže hluk odvaľovania pneumatík sa znížil o 7 percent.
  • Medzi pohonné jednotky patrí 1,0-litrový motor EcoBoost s výkonom 140 koní, 1,5-litrový motor TDCi s výkonom 120 koní – prvý vysokovýkonný vznetový motor pre model Fiesta – a nová šesťstupňová prevodovka.
  • Pôžitok z jazdy sa zdokonalil vďaka novému podvozku a elektronickému systému smerovania krútiaceho momentu. Priľnavosť v zákrutách sa zlepšila o 10 percent, brzdná dráha sa skrátila o 8 percent.

 

Viac informácií, fotografie a videá:

http://fiesta.fordpresskits.com/

http://fiestast.fordpresskits.com/

 

 

Ford Focus ST-Line & Ford Kuga ST-Line

Interiér modelov ST-Line charakterizujú prvky ako športové predné sedadlá, strieborná hlavica radiacej páky, hliníkové pedále a jedinečný, kožou potiahnutý volant ST-Line. Športový vzhľad exteriéru podčiarkuje zadný strešný spojler, športová maska chladiča, unikátne kolesá z ľahkých zliatin. Tieto vizuálne prvky doplňuje športové odpruženie. Rad modelov ST-Line je dobrou voľbou pre tých, ktorým sa páčia športové autá, ale preferujú komfort klasických modelov.

 

Športových nadšencov potešia aj ďalšie modely v expozícii:

Ford Edge Sport

Ford Mustang 5,0 V8 Convertible

Ford Focus RS 

 

Na ploche 660 m2 budú samozrejme vystavené aj ostatné osobné vozidlá v rôznych prevedeniach, ktoré už sú bežne v predaji.

Návštevníci si budú môcť zajazdiť na športových modeloch Ford ako Mustang, Focus RS a ďalšie prostredníctvom racing simulátora a hernej konzoly Xbox.

Novinkou bude možnosť "usadiť sa" a nazrieť do interiéru novej Fiesty prostredníctvom virtuálnej reality, a to cez špeciálne 3D okuliare.

 

Tento rok Ford doplnil svoju prezentáciu v Inchebe aj na vonkajšej ploche, kam vystaví paletu obľúbených úžitkových modelov:

Ford Custom

Ford Transit

Ford Ranger

 

Autosalón sa bude konať v dňoch 25.-30.4.2017 v Incheba Expo v Bratislave.

Expozícia značky Ford bude na rovnakom mieste ako minulý rok, t.j. v hale B0


Tešíme sa na Vás.

Autopolis Tím

Späť

Galéria k článku