Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky FORD ~ Ford opäť na zozname najetickejších spoločností na svete

07.04.2016 Novinky FORD

Spoločnosť Ford potvrdzuje záväzok spoločenskej zodpovednosti v rámci svojho dodávateľského reťazca a ako vôbec prvý výrobca automobilov sa stáva členom organizácie EICC

  • Spoločnosť Ford je prvým výrobcom automobilov, ktorý sa stal členom organizácie Electronic Industry Citizenship Coalition. Ide o neziskovú organizáciu popredných elektrotechnických firiem, ktorá sa zameriava na zlepšovanie sociálnych, environmentálnych a etických podmienok vo svojich globálnych dodávateľských reťazcoch.
  • Vstupom do koalície sa posilňuje záväzok spoločnosti Ford ešte viac zlepšovať sociálne a environmentálne podmienky v rámci svojho globálneho dodávateľského reťazca.
  • Spoločnosť Ford je lídrom v oblasti technológií a inovácií v automobilovom priemysle – a podľa inštitútu Ethisphere šesť rokov po sebe aj najetickejšou spoločnosťou na svete (World's Most Ethical Company®). Skúsenosti spoločnosti Ford v oblasti spoločenskej zodpovednosti v rámci dodávateľského reťazca budú môcť využívať aj členovia koalície.

Viac informácii - TU

Späť