Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Emóciami nabitý Hyundai i30 N

01.11.2017 Novinky HYUNDAI

Narodený v Namyangu, zocelený na Nürburgringu

Emóciami nabitý Hyundai i30 N zažil krst ohňom na Slovakiaringu

  • Ostrý model Hyundai i30 N zažil svoju jazdeckú premiéru na Slovakiaringu
  • Možnosť otestovať jazdné vlastnosti mali vybraní motoristickí novinári a klienti
  • Súčasťou podujatia bolo aj oficiálne zverejnenie cenníka pre slovenský trh

Narodený v Namyangu, zocelený na Nürburgringu. To je slogan, ktorý od začiatku sprevádza prvý vysokovýkonný model i30 N z dielne Hyundai. Dnes môžeme k tejto charakteristike doplniť aj slogan: Otestovaný na Slovakiaringu!

Slovenský importér vozidiel značky Hyundai zorganizoval v dňoch 17. a 18. októbra 2017 exkluzívne podujatie pre vybraných motoristických novinárov a klientov. Počas celých dvoch vzrušujúcich dní mali účastníci príležitosť po prvýkrát na Slovensku vyskúšať nový, emóciami nadupaný model i30 N. Účastníci podujatia absolvovali na i30 N niekoľko desiatok plnohodnotných kôl, počas ktorých poriadne otestovali jazdné vlastnosti tohto očakávaného hothatchu. K dispozícii boli vozidlá v oboch motorizáciách a výbavách: 250-koňový i30 N ako aj 275-koňový i30 N Performance.

Súčasťou podujatia bolo aj oficiálne zverejnenie cenníka modelu i30 N pre slovenský trh.

Štandardný i30 N so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a výkonom 184 kW (250 k) sa na Slovensku bude so zohľadnením bonusu predávať za sumu 27 490 EUR s DPH. Klienti si môžu priplatiť už len za „vychytávky“ v podobe panoramatického strešného skla, špeciálnej farby Performance Blue či Ergonomic Pack s prednými športovými sedadlami v koži.

Cena výkonnejšej verzie i30 N Performance s výkonom 202 kW (275 k) začína s bonusom už na 29 990 eurách s DPH. Za túto sumu klient získava plne vybavené športové vozidlo s 19-palcovými diskami, elektronickým samosvorným diferenciálom či variabilnou výfukovou sústavou s ventilom. K príplatkovej výbave podobne ako pri i30 N patrí panoramatické strešné sklo, metalíza či špeciálny lak Performance Blue.

Ponuka sa pre klienta stáva ešte atraktívnejšou vďaka benefitom, ktoré Hyundai na Slovensku poskytuje pri kúpe vozidla automaticky. Pri kúpe vozidla v hotovosti získava zákazník havarijné poistenie na 1 rok zadarmo a 4 ks zimných pneumatík za extra výhodnú cenu len 180 EUR. Úspora tak môže byť až vo výške 1 100 EUR.

Pri nákupe vozidla prostredníctvom akciového financovania získava zákazník kompletnú sadu štyroch zimných pneumatík za extra výhodnú cenu 180 EUR, zvýhodnenú sadzbu havarijného poistenia a výhodný model financovania Ľahké splátky alebo na pätinky.

K ďalším výhodám patrí aj 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, 5-ročná asistenčná služba a 5-ročná zvýhodnená prehliadka vozidla.

Nový i30 N, resp. i30 N Performance je možné si objednať u autorizovaných predajcov značky Hyundai už dnes. Viac informácií o vozidle nájdete TU.

Cenník Hyundai i30N


 

Hyundai Motor

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívať zdroje od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2014 celosvetovo predala 4,96 milióna vozidiel. S takmer 100 000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a o jej produktoch sú k dispozícii na: http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com

Hyundai Motor Europe

V roku 2014 spoločnosť Hyundai Motor Európe odovzdala zákazníkom 424 467 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 1 % oproti roku 2013. Takmer 95 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v Európe bolo vyrobených v dvoch lokálnych závodoch v Česku a v Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500 000 vozidiel ročne. Hyundai predáva automobily v 30 európskych štátoch v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Hyundai poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a o jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

 

Späť

Galéria k článku