Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Dobre vybavená štýlovka za menej ako 20 000 €

08.02.2019 Novinky HYUNDAI

Ešte štýlovejší Hyundai i30 Fastback vo výbave N Line už od 19 390 €

Modelový rad i30 je už niekoľko rokov bestsellerom značky Hyundai na Slovensku. V roku 2018 sa z neho predalo 2 967 kusov, vďaka čomu mala i30-ka v segmente C1 podiel až 15%. Pod úspech tohto modelu sa okrem iného nepochybne podpísala aj skutočnosť, že je k dispozícii až v troch karosárskych verziách: ako kompaktný hatchback, praktické kombi a dizajnovo príťažlivé coupé Fastback. A práve i30 Fastback je vozidlom, ktorému sa podarilo osloviť zákazníkov, ktorí hľadajú nielen spoľahlivé a bezpečné vozidlo, ale aj výrazný štýl a prémiový pocit za atraktívnu cenu. Lákavou novinkou pre všetkých, ktorí si chcú štýlové vozidlo ešte viac okoreniť, je nový i30 Fastback N Line.

i30 Fastback N Line je ešte štýlovejší

Výbava N Line prináša do Fastbacku viacero prvkov, ktoré sú priamo inšpirované ostrými modelmi N. Zvonku neprehliadnete emblémy „N Line“ na predných blatníkoch, predný nárazník je prevzatý z modelu i30 Fastback N, zaujmú tiež 18-palcové disky kolies z ľahkých zliatin so športovými pneumatikami Michelin, zadný nárazník prebratý z verzie N, zadný difúzor a dvojitá koncovka výfuku.

Vo vnútri vozidla športového ducha modelov N nezaprie kožený športový volant s „N“ emblémom, kovové pedále, športová hlavica radiacej páky, čierne čalúnenie stropu a športové sedadlá s „N“ emblémom.

Nový i30 Fastback N Line prináša okrem vizuálne osviežujúcich prvkov aj športovejšie nastavenie podvozku a o 1 palec väčšie predné brzdové kotúče ako má štandardný i30 Fastback.

Dobre vybavená štýlovka za menej ako 20 000 €

Hyundai i30 Fastback N Line je k dispozícii s osvedčeným benzínových turbomotorom 1,4 T-GDi s výkonom 103 kW (140 k). Vozidlo so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou má po započítaní bonusu cenovku 19 390 €, so 7-stupňovým DCT automatom stojí 21 240 €. Za uvedené ceny získa zákazník dizajnovo atraktívne a veľmi dobre vybavené vozidlo.

O bezpečnosť vodiča aj pasažierov sa postará asistent rozjazdu do kopca, systém autonómneho núdzového brzdenia a varovania pred čelným nárazom, systém na sledovanie únavy vodiča, automatické prepínanie diaľkových svetiel či systém pre automatické udržanie vozidla v jazdnom pruhu.  

Pohodlie na dlhých aj krátkych cestách zabezpečí tempomat s obmedzovačom rýchlosti, výškovo a pozdĺžne nastaviteľný kožený športový volant, výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča a spolujazdca s elektricky nastaviteľnou bedrovou opierkou vodiča, vyhrievanie predných sedadiel a volantu, tónované sklá a zatmavené sklá zadných okien, elektrické ovládanie okien a elektricky ovládané, vyhrievané a sklopné vonkajšie spätné zrkadlá. V letných mesiacoch skvele osvieži automatická dvojzónová klimatizácia a pri parkovaní neoceniteľne pomôžu predné a zadné parkovacie senzory a zadná parkovacia kamera.      

O príjemnú atmosféru na cestách za dobrodružstvom sa postará rádio s 8-palcovým LCD displejom, RDS a službami Apple CarPlay/Android Auto a 6 reproduktorov v kabíne vozidla.

Pre viac štýlu a pohodlia je k dispozícii aj príplatková výbava: panoramatické strešné okno stojí 1 200 €, full LED predné svetlá so statickým LED prisvecovaním zákrut 900 €, 900 € vyjdú aj športové sedadlá v prevedení koža/Alcantara s nastaviteľnou dĺžkou sedáka pre vodiča a za 500 € zákazník získa metalický lak. K dispozícii je aj Smart Pack v cene 600 €, ktorý obsahuje inteligentný kľúč so štartovacím tlačidlom, alarm, imobilizér, kľučky s osvetlením a dažďový senzor.   

Hyundai i30 Fastback N Line s 5-ročnou zárukou bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov sa dostáva do predaja na Slovensku už v týchto dňoch.

 _____________________________ 

Hyundai Motor Slovakia

Hyundai Motor Czech, s.r.o., organizačná zložka Slovakia, je autorizovaným importérom značky Hyundai na Slovensku (ďalej len „Hyundai Slovensko“). V roku 2018 odovzdal zákazníkom v spolupráci so sieťou autorizovaných predajcov 7.621 osobných automobilov, čo predstavuje nárast o 6% v porovnaní s rokom 2017. Hyundai sa tak stal 3. najpredávanejšou značkou osobných áut na Slovensku s trhovým podielom 7,8%.  

Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Slovensko, jej produktoch a službách sú k dispozícii na www.hyundai.sk. Sledujte Hyundai Slovensko na Facebooku @HyundaiSlovensko a Instagrame @HyundaiSlovensko.

Hyundai Motor Europe

V roku 2017 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 523.258 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,5% oproti roku 2016. Takmer 85 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2.500 autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Hyundai Motor Co.

Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2017 celosvetovo predala 4,51 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na http://worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com.

Späť

Galéria k článku

DÔLEŽITÝ OZNAM O OTVÁRACÍCH HODINÁCH