Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Atraktívny exteriér Hyundai Motorstudio

20.05.2016 Novinky HYUNDAI

?Spoločnosť Hyundai Motor predstavila atraktívny exteriér objektu Hyundai Motorstudio v meste Goyang, Južná Kórea

  • Najnovšie Hyundai Motorstudio bude najväčším centrom pre automobilové zážitky v Kórei
  • Inovatívna architektúra obsahuje deväť poschodí kultúrnych priestorov, vrátane výstav prezentujúcich proces výroby automobilov.
  • Hyundai Motor chce poskytnúť zákazníkom ‘pôžitok z automobilov’ prostredníctvom zážitkov s témou jazdy a rozličných programov

Spoločnosť Hyundai Motor zverejnila exteriér najnovšieho objektu Hyundai Motorstudio v meste Goyang, Južná Kórea. Objekt, ktorý bude otvorený začiatkom roka 2017, bude najväčším centrom poskytujúcim návštevníkom automobilový a kultúrny zážitok. Motorstudio je ďalším dôkazom úsilia značky Hyundai poskytovať zážitky siahajúce nad rámec automobilizmu.

Projektová príprava Hyundai Motorstudio Goyang, ktoré bude stáť v provincii Gyeonggi, iba 30 minút jazdy autom severozápadne od Soulu, sa začala v roku 2013 s cieľom vytvoriť najväčší kultúrny komplex v Kórei, prezentujúci značku Hyundai Motor, automobily a ďalšie aktivity. Spoločnosť Hyundai Motor už otvorila Hyundai Motorstudio v Soule (2014) a Moskve (2015) pre zákazníkov, ktorí sa chcú zoznámiť s novou automobilovou kultúrou prostredníctvom inovatívnych výstav, interaktívnych podujatí a programov.

„Hyundai Motorstudio zhmotňuje dlhodobú víziu spoločnosti Hyundai Motor stať sa celoživotným partnerom obohacujúcim životy svojich zákazníkov. Prostredníctvom Hyundai Motorstudio Goyang budeme môcť komunikovať s ešte väčším počtom zákazníkov a sprostredkovať im jedinečný zážitok nad rámec automobilizmu,“ povedal Eui-sun Chung viceprezident Hyundai Motor.

Každé štúdio sa venuje špecifickej téme – Hyundai Motorstudio Soul je priestorom, ktorý prezentuje značku prostredníctvom kultúry a umenia, nové Hyundai Motorstudio Goyang bude kultúrnym priestorom pre zákazníkov, ktorí chcú zažiť potešenie z automobilov. Najnovšie Motorstudio bude zvlášť príťažlivé pre rodiny s deťmi alebo mladých ľudí vo veku 20–30 rokov, ktorí sa budú môcť zoznámiť s automobilmi v tematickom parku.

Objekt navrhla celosvetovo renomovaná rakúska architektonická kancelária DMAA (Delugan Meissl Associated Architects) s využitím koncepcie ‘tvarovanej oblohy’, keď prvé a druhé poschodie Hyundai Motorstudio Goyang je uzavreté do skla, čím tretie poschodie pôsobí ako vznášajúca sa kozmická loď. Hyundai Motorstudio Goyang má celkovú plochu 16.719 m? rozdelenú na 14 podlaží, z ktorých 9 podlaží je podzemných a 4 podlažia sú nadzemné.

V novom objekte v Goyangu plánuje spoločnosť Hyundai Motor vytvoriť špeciálne výstavné zóny, zážitky s témou jazdy, centrá služieb, priestory pre rozličné podujatia, predaj jedál a nápojov, ako aj značkové obchody. Centrum bude prezentovať proces výroby automobilov a automobilovú kultúru súčasnosti a budúcnosti.

Hyundai Motor plánuje rozšíriť komunikáciu so zákazníkmi na celom svete vybudovaním objektov Hyundai Motorstudio v ďalších veľkých mestách, napríklad v Pekingu. 

Ďalšie informácie o Hyundai Motorstudio sú k dispozícii na: http://motorstudio.hyundai.com/en/index.doHyundai Motor Company

Spoločnosť Hyundai Motor Company, založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2015 celosvetovo predala 4,96 milióna vozidiel. S takmer 100.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovanísvojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík Hyundai ix35 Fuel Cell a modelom IONIQ, ktorý je prvým modelom na svete s troma rozličnými elektrifikovanými systémami pohonu.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na: http://worldwide.hyundai.com alebo http://globalpr.hyundai.com/

Hyundai Motor Europe

V roku 2015 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 470 130 automobilov v Európe, čo predstavuje nárast predaja o 10,9 % oproti roku 2014 – a obmenila 80 % svojho modelového programu, ktorý je teraz najmladší v Európe. Až 90 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných, testovaných a vyrobených v Európe, aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Predaj podporuje rozsiahla infraštruktúra v Európe. Patria do nej aj dva výrobné závody – v Česku a v Turecku, ktoré majú spolu kapacitu 500 000 vozidiel ročne. Hyundai predáva automobily v 31 európskych štátoch v sieti 2 500 autorizovaných predajcov.

Hyundai Motor poskytuje na svoje nové automobily predávané v Európe päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Komplet záruky a popredajných služieb zahŕňa aj päťročnú bezplatnú cestnú asistenčnú službu a päť rokov prehliadok technického stavu vozidla.

Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a o jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.news. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.

Späť

Galéria k článku