Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda Nový i30 N
Akcie
Aktuálne akcie

Nový i30 N

Cena s DPH od: 32 390,00 €

Vylepšený pre maximálnu radosť z jazdy

Nový i30 N bol zdokonalený pre ešte väčší pôžitok z jazdy. Dostal zvýšený výkon, svieže dizajnové prvky a najnovšie inteligentné technológie. Vyznačuje sa harmóniou medzi spôsobilosťou pre jazdu po pretekárskom okruhu a komfortom pre bežné každodenné jazdenie – je to skutočný pretekársky automobil na každý deň.

Na stiahnutie

Výbava

Performance Package.

Motor 2,0 T-GDi teraz dosahuje výkon 206 kW (280 k), pričom má výrazne zvýšený výkon a krútiaci moment pri nízkych otáčkach. To zabezpečuje spontánnu reakciu motora, lepšiu akceleráciu a väčší pôžitok z jazdy. Na výber je 6-stupňová manuálna prevodovka alebo 8-stupňovej dvojspojková prevodovka N DCT so spojkami v olejovom kúpeli a radiacimi páčkami na volante. Maximálny krútiaci moment: 392 Nm. Maximálna rýchlosť: 250 km/h.

Teraz si môžete vybrať z dvoch prevodoviek.

Na rýchle, plynulé a efektívne radenie máte dve možnosti zvyšujúce výkonnosť. Štandardnú mäkko radiacu 6-stupňovú manuálnu prevodovku s tesným sprevodovaním alebo novú rýchlo radiacu 8-stupňovú dvojspojkovú prevodovku N DCT so spojkami v olejovom kúpeli, ktorá umožňuje radiť aj manuálne pákou alebo páčkami na volante ako v pretekárskom automobile. S bleskurýchlym radením a vynikajúcim prenosom výkonu nová prevodovka N DCT zabezpečuje vynikajúcu akceleráciu z 80 na 120 km/h za 3,5 sekundy (2). To je o 3 sekundy rýchlejšie ako s manuálnou prevodovkou.  

   N Grin Shift – pre maximálnu výkonnosť.

Zaručene vám vyčarí úsmev na tvári – uvoľnite maximálny výkon N na 20 sekúnd jediným tlačidlom. Zažite maximálny krútiaci moment, akceleráciu, zvuk výfuku a pocit neprerušeného ťahu pri radení nahor.

N Power Shift.

Zvyšuje vzrušenie z jazdy neprerušeným ťahom pri radení nahor. Aktivuje sa pri akcelerácii so škrtiacou klapkou otvorenou na vyše 90 percent, zabraňuje zníženiu krútiaceho momentu pri preraďovaní nahor na zabezpečenie maximálnej trakcie kolies.

N Track Sense Shift.

Monitoruje ako jazdíte a zaregistruje, keď jazdíte po pretekárskom okruhu. Vtedy zaradí optimálny prevodový stupeň pre maximálnu výkonnosť, aby ste sa mohli sústrediť iba na riadenie – ako profesionálny pretekár.

Ľahké komponenty pre vyššiu výkonnosť.

Úspora hmotnosti dosiahnutá novými športovými sedadlami N Light a 19" diskami kovanými z ľahkej zliatiny sa premieta do vyššej výkonnosti a lepšej ovládateľnosti pre agilnejší zážitok z jazdy.

Hudba pre vaše uši. Šliapnite na to a vytočte ho!

Lepší ako akýkoľvek playlist je energický zvuk špeciálne vyladenej výfukovej sústavy nového i30 N, ktorý je hudbou pre uši fanúšikov vysokovýkonných automobilov. Zvuk výfuku vám pripomína, že i30 N vám dokáže sprostredkovať vzrušenie pretekárskeho automobilu vždy, keď stlačíte pedál akcelerátora.⁠

Preštylizovaný pre vzrušujúcejší vzhľad a vyššiu výkonnosť.

Nový i30 N dostal dizajnové modifikácie zamerané na zvýšenie výkonnosti. Nový predný nárazník s agresívnejším dizajnom obsahuje otvory na vstup vzduchu zlepšujúce aerodynamiku a redukujúce turbulenciu. A nové 19" disky kované z ľahkej zliatiny nielen vyzerajú fantasticky, ale zlepšujú aj ovládateľnosť a trakciu znížením neodpružených hmôt.

Nové LED svetlomety s dennými svetlami v profile V nadväzujú na novú masku N, optimalizovanú pre efektívnejšie chladenie motora. 

Pri pohľade zboku sú jedným z nových prvkov prvé 19" disky Hyundai kované z ľahkej zliatiny s pneumatikami Pirelli P Zero, špeciálne prispôsobenými pre i30 N. 

Nový zadný nárazník obsahuje integrované zadné svetlá do hmly, červenú akcentnú líniu a dve zvlášť veľké koncovky výfukov. Preštylizované zadné LED svetlá majú novú svetelnú grafiku.  Zadný spojler s integrovaným trojuholníkovým brzdovým svetlom pomáha zvyšovať aerodynamický prítlak, zlepšujúci priľnavosť pri rýchlej jazde v zákrutách – minimalizujúc nadľahčovanie a maximalizujúc pôžitok.   Zväčšili sme koncovky výfukov, aby sme zvýraznili vysokovýkonný vzhľad nového i30 N. 

Ľahké 19" disky kované z ľahkej zliatiny.

Nové disky kované z ľahkej zliatiny prinášajú úsporu 14,4 kg oproti predchádzajúcim odlievaným 19" diskom, čím prispievajú k zlepšeniu ovládateľnosti a trakcie vďaka nižšej hmotnosti a lepšiemu tlmeniu. Montujú sa s pneumatikami Pirelli P Zero a červenými brzdičmi s logom N.

Kontaktné údaje na predajcu

E-mail: hyundai@autopolis.sk
Telefón: +421 917 953 049

Vytlačiť Vytlačiť

Osobné údaje budú spracované v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.

Údaje označené * su povinné