Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda Nový i30 Fastback N
Akcie
Aktuálne akcie

Nový i30 Fastback N

Cena s DPH od: 33 190,00 €

Vylepšený pre maximálnu radosť z jazdy

So svojou splývajúcou siluetou a pôvabne sa zvažujúcou líniou strechy poskytuje nový Hyundai i30 Fastback N vzrušujúcu výkonnosť v kombinácii so sofistikovaným štýlom. Toto elegantné 5-dverové kupé prináša adrenalínový kick s čistou eleganciou.

Výbava


Interiér

Modifikovaný kokpit.

Úhľadný a športový interiér nového modelu i30 N bol navrhnutý pre skutočných milovníkov automobilov, ktorým už na prvý pohľad rozbúcha srdce. Kokpit je koncipovaný rovnako na ovládanie, ako aj na komfort. Celá ergonómia je koncentrovaná na vodiča – všetko máte na očiach a v optimálnom dosahu.

Sedadlá N Light – Seďte ako profesionáli.

Ľahké škrupinové športové sedadlá s integrovanou opierkou hlavy, potiahnuté kombináciou kože premium a materiálu Alcantara® s osvetleným logom N majú zväčšené bočné oporné časti pre lepšie držanie tela v zákrutách.

Rýchle radenie dotykom prstov.

Páčky na manuálne radenie, inšpirované pretekárskym automobilom, umožňujú rýchle a pohodlné radenie dvoma prstami. A pretože sú namontované na volante, môžete suverénne radiť aj v zákrutách.

Združený prístroj N.

Kontrolujte teplotu motorového oleja, krútiaci moment a prepĺňací tlak jedným pohľadom. Funkcia indikátora optimálneho radenia podporuje jazdu po pretekárskom okruhu. Variabilná červená zóna otáčkomera z LED sa mení podľa teploty oleja.

Prešívanie Performance Blue.

Nový i30 N má exkluzívne kontrastné prešívanie Performance Blue v interiéri. Tieto nápadné akcenty použité na sedadlách, volante, radiacej páke a prednej stredovej lakťovej opierke dodávajú interiéru ešte športovejší nádych. 


Konektivita

Doplnený najmodernejšou technológiou a inovatívnymi funkciami.

Vychutnajte si najmodernejšie inteligentné technológie s dotykovým displejom 26 cm (10,25"), ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete: navigáciu, zrkadlenie smartfónu a online služby Bluelink® Connected Car Services – vďaka ktorým môžete kontrolovať svoj automobil zo svojho smartfónu. Okrem mnohých praktických funkcií, ktoré môžete ovládať prostredníctvom aplikácie Bluelink, máte k dispozícii aj na 5 rokov predplatené služby LIVE Services, zahŕňajúce aj informácie o parkoviskách a dopravné informácie v reálnom čase.

Modifikovaný centrálny displej s uhlopriečkou 26 cm (10,25").

Zažite dokonalú konektivitu s voliteľným displejom 25 cm (10,25") s vysokým rozlíšením, umožňujúcim prístup k obsahu vášho smartfónu cez Apple CarPlay™ a Android Auto™.

Performance Driving Data System.

Monitorujte a zlepšujte svoje jazdné výkony s modernizovanou grafikou pre jednoduchšie používanie. Zobrazte si výkon, krútiaci moment, prepĺňací tlak, odstredivé sily, ako aj akceleráciu a časy kôl na okruhu.

Bluelink® Connected Car Services.

Bluelink® poskytuje dokonalú konektivitu a inteligentné funkcie zvyšujúce komfort jazdy.

Kontaktné údaje na predajcu

E-mail: hyundai@autopolis.sk
Telefón: +421 917 953 049

Vytlačiť Vytlačiť

Osobné údaje budú spracované v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.

Údaje označené * su povinné