Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda Nový i20 N
Akcie
Aktuálne akcie

Nový i20 N

Cena s DPH od: 23 390,00 €

Úplne nový i20 N, inšpirovaný víťazným súťažným špeciálom i20 Coupe WRC, bol vytvorený, aby priniesol výkonnosť z pretekárskeho okruhu do vášho života – a viac adrenalínu do vášho krvného obehu.

Na stiahnutie

Výbava

EXTERIÉR

Nekompromisný milovník zákrut.

So svojím turbodúchadlom prepĺňaným benzínovým štvorvalcom 1,6 T-GDi s  výkonom 150 kW (204 k) je úplne nový i20 N rovnako výkonný ako súťažný špeciál, z ktorého vychádza.

Športový automobil na každý deň.

Výkonnosť nesmie byť na úkor pohodlia. Preto nový i20 N poskytuje najlepšiu konektivitu vo svojej triede a najmodernejšie bezpečnostné prvky Hyundai.

Pripravený na pretekársky okruh.

Môžete s ním jazdiť v meste — alebo po pretekárskom okruhu. Úplne nový i20 N nielen vyzerá športovo, ale aj poskytuje strhujúci výkon, kedykoľvek si to želáte.

Neodškriepiteľne energický exteriér.

Každý detail úplne nového i20 N s dizajnom v duchufilozofie zmyselnej športovosti signalizuje jeho výkonný charakter. Aerodynamické línie zvýrazňujú energický postoj na ceste, veľký zadný spojler a zadný nárazník s difúzorom optimalizujú obtekanie karosérie vzduchom. Na výber je sedem farieb karosérie s jasne červenými akcentmi a na želanie so strechou lakovanou v kontrastnej čiernej farbe Phantom Black.

Mriežka masky chladiča so štruktúrou šachovnicovej zástavky.

Modifikovaná maska chladiča zväčšujúca prietok vzduchu k turbodúchadlom prepĺňanému motoru má mriežku so štruktúrou inšpirovanou šachovnicovou zástavkou z automobilového športu.


18” disky z ľahkej zliatiny so špeciálnymi pneumatikami Pirelli.

Pneumatiky Pirelli boli vyvinuté exkluzívne pre nový i20 N. K matne sivým diskom z ľahkej zliatiny sa perfektne hodia jasnočervené brzdiče s logom N.


Strešný spojler inšpirovaný WRC.

Nápadný strešný spojler, adaptovaný zo súťažného špeciálu Hyundai pre WRC, zabezpečuje stabilitu úplne nového i20 N pri vysokých rýchlostiachINTERIÉR

Prispôsobený pre maximálny pôžitok z jazdy.

Posaďte sa do športových sedadiel a položte nohy na kovové pedále. Každý prvok interiéru nového i20 N prezrádza, že je to vysokovýkonný automobil.

Športové sedadlá.

Seďte ako profesionáliv športových sedadlách s integrovanými opierkami hlavy, koženými akcentmi a modrým prešívaním. Zväčšené bočné časti operadla zlepšujú držanie tela pri dlhých jazdách. Sedadlá sa v chladnom počasí dajú vyhrievať.

Ergonomický volant N.

Ovládajte vozidlo volantom N potiahnutým perforovanou kožou s ľahko dosiahnuteľnými multifunkčnými ovládačmi. Svoje preferované funkcie si môžete naprogramovať do osobitných tlačidiel N na priamy prístup.

Hlavica radiacej páky N.

Hlavica radiacej páky je potiahnutá perforovanou kožou s atraktívnym prešívaním vo farbe Performance Blue a hliníkovými akcentmi v hornej časti.

Centrálny displej 26 cm (10,25").

Veľký centrálny displej zobrazuje teplotu oleja a indikátor optimálneho radenia, ktorý signalizuje, kedy je ideálne preradiť smerom nahor.


Digitálny združený prístroj 26 cm (10,25").

Na veľkom digitálnom združenom prístroji máte všetky jazdné hodnoty neustále pred očami – aj krútiaci moment a prepĺňací tlak.

VÝKONNOSŤ

Vyladený pre maximálny pôžitok z jazdy.

Úplne nový i20 N zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 6,2 sekundy. Tento výkon vám zaručene vyčarí úsmev na tvári.

N Corner Carving Differential.

Tento prvok zabraňuje prešmykovaniu poháňaných predných kolies pri rýchlej jazde v zákrutách, čím zlepšuje trakciu.

Turbodúchadlom prepĺňaný benzínový motor T-GDi .

Turbodúchadlom prepĺňaný benzínový motor T-GDi s objemom 1,6 litra najnovšej generácie so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou (6 MP) dosahuje maximálny výkon 150 kW (204 k) a maximálny krútiaci moment 275 Nm.

Funkcia prispôsobenia otáčok zaručuje mäkké preraďovanie.

Preraďujte s prispôsobením otáčok: stlačte príslušné tlačidlo na volante na synchronizáciu otáčok motora pri preraďovaní smerom nadol.

Brzdiče s logom N.

Vysokovýkonné brzdy majú na prednej náprave kotúče väčšieho priemeru s brzdičmi lakovanými jasne červenou akcentnou farbou.

Optimálna výkonová hmotnosť.

Rovnako ako súťažný špeciál i20 Coupe WRC, ktorý bol vzorom, má nový i20 N jednu z najlepších výkonových hmotností vo svojej triede.

Prispôsobte si zvuk výfuku.

Vytvorte si svoj perfektný zvuk motora pomocou variabilnej klapky v tlmiči výfuku.

BEZPEČNOSŤ

Skonštruovaný pre skvelú ovládateľnosť.

Každý aspekt bežného modelu i20 bol prehodnotený s cieľom dosiahnuť optimálne jazdné vlastnosti a ovládateľnosť. Závesy kolies nového i20 N majú zosilnené horné úchyty tlmičových vzpier, modifikované náboje kolies, ako aj zmenené pružiny a tlmiče pruženia pre zlepšenie ovládateľnosti pri športovej jazde.

Komplexné bezpečnostné vybavenie.

S naším kompletom vyspelých asistenčných systémov Hyundai SmartSense je nový i20 N jedným z najlepšie vybavených automobilov vo svojej triede – pre vašu bezpečnosť a bezstarostnosť. Systém FCA radarom a kamerou monitoruje cestu pred vozidlom a automaticky zastaví auto, ak náhle zabrzdí automobil idúci vpredu alebo sa na ceste pohybujú chodci alebo cyklisti. Úplne nový i20 N má Lane Following Assist (LFA). Aktivovaný automaticky udržiava vozidlo v strede jazdného pruhu v rozsahu rýchlosti od 0 do 180 kilometrov za hodinu. Menej stresu a vždy optimálne osvetlená cesta. HBA v noci pomocou kamery registruje protiidúce vozidlá i vozidlá idúce vpredu a podľa potreby automaticky prepína na tlmené svetlá.

 

KONEKTIVITA

Buďte pripojení a informovaní.

Úplne nový i20 N má funkciu Performance Driving Data, zobrazujúcu výkon, krútiaci moment, prepĺňací tlak, odstredivé sily, ako aj akceleráciu a časy kôl na okruhu. Na voliteľnom centrálnom dotykovom displeji s uhlopriečkou 26 cm (10,25") si môžete zobraziť exkluzívny obsah N, ovládať svoj smartfón pripojený cez Apple CarPlay a Android Auto alebo využívať najmodernejšie služby Hyundai Bluelink.

Keď vozidlo prekročí povolenú rýchlosť, zaznie zvuková výstraha a zobrazí sa vizuálne upozornenie. V kombinácii s manuálnym obmedzovačom rýchlosti ISLA môže automaticky upravovať rýchlosť.

Navigačný systém s Apple CarPlay a Android Auto.

Úplne nový i20 N podporuje Apple CarPlay™ a Android Auto™, takže si môžete pripojiť svoj smartfón a zrkadliť obľúbené aplikácie na dotykovom displeji systému infotainmentu. Môžete tiež využiť služby Bluelink na presnú navigáciu so zohľadnením hustoty premávky a výpočtom trasy v reálnom čase.

Bluelink® Connected Car Services.

Hyundai využíva telematické služby, vďaka ktorým poskytuje komfortné funkcie Hyundai Live Services ako dopravné informácie v reálnom čase alebo informácie o voľných parkovacích miestach.

BOSE Sound System.

Vychutnajte si čistý a sýty zvuk s high-endovým ozvučovacím systémom Bose, vybaveným ôsmimi vysokovýkonnými reproduktormi a subwooferom.

Záruka 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj úplne nový i20 N je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. Na túto kvalitu vám poskytujeme záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, aby ste sa mohli tešiť z vecí, ktoré máte v živote radi, a nemuseli sa strachovať o svoj automobil. Vychutnajte si bezstarostnosť vďaka jednej z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.

Kontaktné údaje na predajcu

E-mail: hyundai@autopolis.sk
Telefón: +421 917 953 049

Vytlačiť Vytlačiť

Osobné údaje budú spracované v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.

Údaje označené * su povinné