Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Pracovná ponuka ~ Automechanik

automechanik

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Panónska cesta 32, 85104 Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): Celková mzda 1 100 - 2 000 €,  základná zaručená mzda 1 100 € + výkonnostné odmeny. Výkonnostná zložka je plne v rukách zamestnanca, nemáme stanovený mzdový strop.
Termín nástupu: dohodou, aj ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Servisné prehliadky vozidiel
  • Nastavovanie, oprava a výmena komponentov vozidiel (mimo karosárskych)
  • Demontáž/montáž motorov, prevodoviek
  • Diagnostika porúch
  • Vykonávanie záručných a pozáručných opráv

Zamestnanecké výhody

  • Práca v úspešnej rastúcej slovenskej spoločnosti
  • Motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
  • Prístup k informáciám o technických novinkách
  • Pravidelné odborné vzdelávanie
  • Zamestnanecké zľavy na servisné a náhradné diely
  • Zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • Práca v modernom predajno-servisnom centre
  • Zabezpečenie stravy na pracovisku alebo cez stravné lístky
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Možnosť 13-teho platu

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

  • Automechanik

Vodičský preukaz

  • B

Prax:

  • Je výhodou (cca 2 roky), nie však podmienkou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • technické znalosti a zručnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť, technické myslenie
  • orientácia na riešenie potrieb zákazníka
  • tímový hráč

Informácie o výberovom konaní

Máte technické zručnosti a baví vás práca s autami? Ste skúseným odborníkom v danej oblasti a chceli by ste si aj pekne zarobiť? U nás nie je strop a mesačná mzda závisí od Vašej šikovnosti. Ak sa chcete vo svojom živote posunúť ďalej, alebo máte ambície v budúcnosti rásť, tak hľadáme práve Vás. Skvelého kolegu do skvelého tímu o ktorý sa môžete vždy oprieť.

V prípade, že máte záujem a spĺňate uvedené požiadavky, nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie!

Adresa spoločnosti:
AUTOPOLIS, a.s.
Panónska cesta 32 Zobraziť na mape
851 04 Bratislava
www.autopolis.sk

Kontakt:
Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Coufalová
E-mail: job@autopolis.sk

DÔLEŽITÝ OZNAM O OTVÁRACÍCH HODINÁCH