Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Akcie FORD ~ NOVÝ FORD KUGA už od 19.980 €

02.12.2016 Akcie FORD

Nový FORD KUGA už od 19.980 € a so skvelými bonusmi

Nový Ford Kuga bol stvorený, aby vás inšpiroval a prekonal s vami aj nemožné. Systém SYNC 3 ponúka hlasové ovládanie v českom jazyku, vďaka ktorému sa môžete plne venovať riadeniu a zároveň ovládať audiosystém, telefón či navigáciu. Prebuďte v sebe cestovateľov a usadnite do komfortu a štýlu, ktoré nový Ford Kuga predstavuje.
Zážihový motor 1.5 EcoBoost je kombináciou hospodárnosti a skvelého výkonu. Nový Ford Kuga je tiež vybavený pokrokovými technológiami, ako sú inteligentný pohon všetkých kolies alebo aktívny parkovací asistent, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Spoznajte nový Ford Kuga.

FORD KUGA s odkupným bonusom až 1.500 €!

ford_kuga

Vyberte si svoj bonus:

  • odkupný bonus až 1.500 €
  • havarijné a pzp poistenie na rok zdarma
  • financovanie s 0% úrokom

Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob. Havarijné a PZP poistenie na 1 rok zdarma platí len v prípade zakúpenia vozidla v hotovosti. Odkupný bonus, financovanie s 0% úrokom a poistenie na 1 rok zdarma sa nedajú navzájom kombinovať. Pre bližšie informácie kontaktujte našu predajňu Ford Centrum Petržalka na Panónskej 32.

Pre viac informácií si pozrite cenník

Alebo atraktívna ponuka Kuga Anniversary

Využite jedinečnú príležitosť ako získať svoj nový Ford Kuga s atraktívnou výbavou Anniversary s bonusom až 7.990 €

ford_kuga_anniversary

___________________________________________________________________________

POHON VŠETKÝCH KOLIES

Inteligentný pohon všetkých kolies nepretržite vyhodnocuje aktuálne jazdné podmienky. Podľa nich priebežne upravuje rozloženie hnacej sily. V prípade potreby automaticky pošle viac hnacej sily na prednú alebo naopak na zadnú nápravu. Výsledkom je znamenitá ovládateľnosť za všetkých okolností a v každom počasí.

BEZ DOTYKU

Ak prídete k vozidlu s plnou náručou batožiny alebo nákupov, nemusíte zložito odkladať svoje veci a hľadať po vreckách kľúče. Vďaka systému KeyFree stačí mať kľúč pri sebe a naznačiť pohyb pripomínajúci kopnutie pod zadným nárazníkom. Piate dvere na novom Forde Kuga sa následne automaticky otvoria.

SYSTÉM SYNC 3

SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 8" multifunkčným displejom podčiarkuje zážitok z jazdy s novým Fordom Kuga. Systém umožnuje vyberať hudbu, ovládať spárovaný telefón a navigáciu. Pomocou telefónu a funkcií Applink, Android Auto a Apple CarPlay si napríklad jednoducho nastavíte vzhľad obrazovky podľa predstáv.

BEZPEČNEJŠIA JAZDA

Nehody v pomalej premávke s častým zastavovaním sú až príliš bežné, najmä v rušných mestských uliciach. Active City Stop im dokáže v niektorých prípadoch úplne zabrániť, prípadne zmierniť ich následky. Ak systém zistí, že vozidlo vpredu náhle zastavilo a vy idete rýchlosťou nižšou ako 50 km/h, začne automaticky brzdiť.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Kuga, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

TERAZ AJ S ORIGINÁLNOU TOVÁRENSKOU ZÁRUKOU 5 ROKOV

Päťročná záruka pre osobné vozidlá Ford

Ku každému osobnému vozidlu Ford získate:
- Predĺžená záruka Ford Protect 5 rokov / 120 000km
- platí tá z podmienok, ktorá nastane skôr, prvé 2 roky bez obmedzenia počtom km
- Asistenčná služba Ford Euroservice 2 roky zdarma po celej Európe

ZÍSKAJTE SVOJ FORD

Pre viac informácií:

Späť

Galéria k článku

OZNAM O ZATVORENÍ PREVÁDZOK Z DÔVODU SVIATKU